55.5 giant tcr1r

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
(link)
(link)
(link)
(link)
2002 model giant tcr1R alu kadro ve karbon maşa, full fc 6500 ultegra 2x9
çok temiz durumda mavic cosmic elite jant seti, cinelli bar, forte titanyum sele ve giant carbon sele borusu, tension spd pedallar, kadro ve maşa üzerinde yalnızca çok küçük boya çizikleri var,
aero dinamiği kusursuz, sürüşü keyifli, anca boyuma büyük geldiği için satıyorum, kadro boyu M/L 55.5 sanırım 178-188 arası arkadaşlar için oldukça uygun olacaktır, bisikletle toplam 2500 km yapılmış, yalnızca tur amaçlı kullanılmıştır.
fiyat:1200 $
NOT:parçaları ayrı ayrı satmıyorum,

Scudo

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
2006 model full ultegra (jantlar dahil) ve sıfır fıyatından satıyorsunuz neredeyse, sizce de çok yüksek rakam istemiyor musunuz? Sıfır fiyatıyla neredeyse 200usd kadar fark var. Ben ce fiyatda indirim yaparsanız alıcı bulabilirsiniz.

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
ne demek istediğinizi anlamadım! fiyatı yalnızca ultegra set ve jant için sandınız her halde?.. bir de ultegra set ve jant setinin fiyatını verirseniz sevinirim? beni bulduğum fiyatlar bunlar

Marka : MAVIC
Model : 32366010/32366211
Fiyat : 338,98 EUR+%18 KDV
Toplam : 400 EUR

SHIMANO ULTEGRA 10 VİTES
FULL SET
1,378.80 YTL

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
@uyku evi

Vallahi isterseniz kaçkar bisikleti arayın. Giant 7005 alm kadro ve karbon maşa, full ultegra set (jantlarda ultegra) 2006 model ve 1350€ , ben başka birşey yazmak istemiyorum.

Fiyanız piyasa fiyatlarına göre yüksek, kaldı ki 2. el bisikletde sıfır fiyatından %30 düşmeniz gerekir. Sizin bisikletinizin de eski model olduğunu düşünürseniz yaptığınız hesap yanlış bence...

Ayrıca daha 3 ay önce full ultegra topladım , yukarıda yazdığınız fiyatlar TR fiyatları, ABD den kutuları bozuk malzemeleri %50 daha ucuza alabiliyor, getirtebiliyorsunuz. Jant hariç ultegra setin bana maliyeti 400ytl olmuştu. Tabi bunu herkes getirtemez ayrı bir konudur.

Sevgiler,

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
şimdi kardeşim, bana amerikadan aldığın ultegra setten söz ediyorsun, sen bana o seti kullanılmış olduğu için yüzde otuz fiyatından düşülerek 300 ytl'ye satar mısın? senin hesabına göre böyle olması lazım...
ikincisi söylediğin fiyatta bir bisikletin 1350 euro olduğunu düşünelim kdv içinde mi? bir de 1350 Eu yaklaşık 2500 ytl yapıyor...
şimdi benim istediğim fiyatın 1200 $ yani 1500 ytl civarında olduğunu göreceksin, demek ki, senin hesabınına göre zaten %30'luk bir indirim yapılmış oluyor...
ben başka bir şey yazmak istemiyorum...:)

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
arkadaşlar yalnızca frame, fork, headset ve stem'i 650 ytl'ye de alabilirsiniz?

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bence alacak olanlar hesabını kitabını yapar zaten, uyku evi adlı arkadaşımız fiyatı yüksek verdiyse muhtemelen almaya niyetli olacak kişide onun farkına varacaktır yani alıcı satıcı arasında bir sorun olmayacaksa bence bunu burada tartışmaya gerek yok, ki erdoğan bey sizin verdiğiniz örnekte sıradışı bir örnek herkes getirtemez %50 indirimle dediğiniz bir ornek. bence bırakalım almak isteyenler pazarlıgını yapsın satışı yapmak isteyen arkdaslar. tabi yanlış da anlamayın, bilmeyen kişiler varsa aydınlatmak istemeniz normal ona bir lafım yok.

herkese iyi gezintiler.

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
biliyorum tam yeri değil ama şöyle bir önerim olsa diyelim ben ikinci ele ilan verdim ama hata ile 0 fiatınıda aşmış bana önce özelden ulaşsanız sonra eğer cevap alamazsanız sadece 0 fiatı şu şekilde konuya mesaj atma yönüne gidilse nasıl olur. belki bende tam piyasayı bilmeden fiatlandırmışımdır.