Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

500 ytl ye kadar ön arka disk fren kararsızım :/

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sone_style tarafından paylaşıldı.

1. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    500 ytl limitim var iyi konforlu hızlı ve ön arka disk istiorm yardmcı olursanız sevinirim =)

2. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    dsik fren sistemi iyi bir marka olmadığı sürece pek tavsiye edilmiyor bu işte pro arkadaşlar yardımcı olacaktır.

3. Ali Niyazi Duman

Ali Niyazi Duman Forum Demirbaşı

Seviye:
    ön arka diskmi istiyosunuz ön arka disk frenli bisikletmi bence birazdaha anlaşılır bi mesaj yazarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz

4. GaLiP_

GaLiP_ Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşım 500 milyona bisiklet alabiliyosun cidden ii bişiler istiyorsun herhalde ama

hidrolik disk - mekanik disk hangisi
    alanın ne
    aklında belli başlı bir model varmı
    hızlı derken neyi istersin
    performans/fiyat olarakmı ii performans olarak mı ii yoksa hafiflik içinmi iyi hafiflik / performans içinmi iyi nasıl iyi iyiden kastın ne

ama eğer yanıtlarsan çok çok iyi bir disk frenin olur ama 500 milyonu fren için ayırmışsan eminimki yeterince tecrüben vardır bu konuyu şu ikilemdeyim die açardın bence şişirme bir konu:rolleyes: :rolleyes: :7: :7: ...

son olarak bi bmx ciyim ama mtb den geçme;) mtb deyken en iyilerinden birine sahipdim yeterince tecrübem var ; şimdi bmx deyim onlardan da en iyilerinden birine sahibim ve bundada yeterince tecrübem var ...

5. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    yok o kadar prof deilim =) 500 ytl limitim var disk frenli bisiklet istiodum ama kararımdan vaz geçmiş gibiyim genelde asfalt üzernde olacağım için çokta verim almayacagmı gördüm forumda denilene göre toprakta başarılıymış vede 500 yt le alınan disk frenli bisiklet çokta iyi olmazmış mekanik disk i kimse tercih etmiyor bu yüzden hidrolik disk diorlar ama vaz geçmiş gibiyim disk frenden haşa dersenizki 500 ytle bi önerim var orası başka :)

ben hafta içi okmeydanı beyoglu arası gider gelirim evimden işe cumartesi pazar günleri alırım bisikletimi sahile çıkarım arnavutköy bebek istinye balta limanı felan ;) şuan kullandığım salcano hector üstünde bi kaç deişiklik yaptım ama artık basit geliyor bana yaptıgım sporu ciddie alıp keyif almak istiorm şimdilik aklımda sedona borla , sedona 711 v , kron xc 1000 var ama önerilerinizi bekliyorum şimdiden saolun yeterince anlatabilmişimdir derdimi inş :)

6. GaLiP_

GaLiP_ Aktif Üye

Seviye:
    ya sen disk frenli bisikletmi istiyorsun fren mi istiyorsun konu çok koptu eğer buralarda sürüyorsan bence git ve bir xc2000 al kurtul yada bi hussar ama fren olarak diyorsan 500 ytlye xtr v- fren al yada hidrolik v fren seti al derim fiyatlarını tam bilmiyorum ama 500 ytl olacağını da sanmıyorum ... diske gerek yok ...

7. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    disk frenli bisiklet istiodum ama vaz geçtim.. v fren li bisikletlere yöneldim..
    kron xc 1000 sedona 711 ile ilgilenmekteyim şuan biraz araştırmam gerekli pişman olmak istemiyoruum =)