Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

500 ytl civarında tubeless teker setleri...

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Spec tarafından paylaşıldı.

1. Spec

Spec Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ağırlığı pek önemsemeyen ama iyi akışlı , tubeless lastik uyumlu ve uzun süre idare edebilecek bir teker seti almak isteyen birinin bütçesi 500 ytl civarındaysa mavic crossland bu kişi için güzel bir seçim midir ? Aynı fiyat civarında bu sete alternatif setler nelerdir ?
    Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

2. Bozcan

Bozcan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Benim crossland set tartınca söyle cıktı: ön:985gr arka:1107gr

Burada söyle bir durum var. Eger toplama jant seti yaparsan genelde gobekler hafif, cember agır oluyor. Bu sette göbek agır, cember hafif. Bu ciddi sekilde yuvarlanma eylemsizligini azaltıyor. Ayrıca rulmanlı mavic göbekleri xtr kalitesini hiç aratmayacak sekilde dönuyor. Sanki hiç durmayacak gibi. Eski jant setim xt göbekler, alexrims td17 sadece disk cemberler ve dt tellerden olusuyordu. Crosslandleri takınca bisiklette hissedilir derecede gidiş fark etti. Halbuki tartınca sadece 10 gr gibi bir fark var.

Ben seti alırken tubeless ve rulmanlı en ucuz seti almak istiyordum. Tubeless ve rulmanlı en ucuz set bildigim kadarı ile bu.

Kötü tarafları Ust tubeless istemden dolayı tekerleri oturtması ciddi zor. Ve yabancı sitelerdeki yazılarda 90+ kg olan insanlar ciddi sorunlar yasadıklarını yazmıslar.

Spec bunu beğendi.
  3. Emir Alaca

Emir Alaca Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben de mavıc crossride kullanıyorum.Akıcılık konusunda hiç şüpheniz olmasın.Göbekleri rulmanlı ve şahane.Ağırlık önemli değilmiş zaten bu yüzden mavıc crossland iyi bir seçim olur.

Spec bunu beğendi.