500 ytl civarı yarış bisikleti???

orinafore7

Üye
Tepki
3
merhaba arkadaslar bu fiyatlara bir yarış bisikleti arıyorum..yol da olabilir ama yarıs gorunumlu olsun..lastaikleri ince buyuk ve kadrosu yuksek boyum 180 civarı lütfen yardımcı olun...teşekkürler

Scudo

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Delta Bisikletten 'Delta Cro Moly' modelini alabilirsin 460 TL.(Yol bisikleti)

Ayrıca 2.el Yol Bisikleti bölümünde bir arkadaş 500 TL'ye Drag Blade yol bisikleti satıyor.

Benim bildiklerim bu kadar...

Ali ALTIN

Aktif Üye
Tepki
138
Yanılmıyorsam Bu delta cro moly hiç tavsiye edilmiyor. Gerçek bir yol bisikleti için bütçeyi biraz daha artırmalısın. Tavsiyem biiraz daha birikim yapman ve acele etmemen. Yine de bu işin ustaları daha iyi tavsiyelerde bulunacaklardır.

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
500 TL'lik bi yol bisikletini kimse tavsiye etmez zaten.Arkadaş 500 TL lik aradığı için 500 TL'lik modelleri yazalım.Yoksa bizde biliyoruz 2.500 euro'luk cannondale,corratec modellerini yazmayı :D

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
siteden bir arkadaş Bisan Zeus satıyordu... bir araştır istersen

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Ben Delta Cro Moly kullanıyorum. Başlangıç için güzel bir bisiklet. Ben idare ediyorum. Günlük 250-300km bile yaptığım oluyor. Bisikletin vitesleri yanda diğer bisikletlerde fren kolunda oluyor. Jantları sağlam diyebilirim. Geçen arabanın birine yandan ~40Km/sa hızla girdim hiç yamulma olmadı:D
Fakat biraz ağır bir bisiklet (13kg)

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
ikinci eldeki bisan a bak istersen..(link) sahibini tanımıyom ama sana tavsiyem bu

KADRO 55cm TAM SENLİK.. kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: orinafore7

orinafore7

Üye
Tepki
3
herkeze çok teşekkür ederim ama ben universitede bisiklet takımlarına katılmayı turlara katılmayı amaçlıyorum...buna yonelik bir bisiklet mi alsam yoksa başlangıc için dediginz gibi sıradan bir bisiklette yeterli olurmu..ayrıca bir sorum daha var..şuan kullandıgım 20 kilo agırlıgında,çift amortisorlu,kalın lastikli,ömrü bitmek üzre olan bir 2.sınıf bianchi mtb var..bu bisikletten ortalama bir yol bisikletine geçtigimde neler olabilir..acaba bu zamana kadar yaptıgım kilometreler daha kolaymı gelecek.hızım artacakmı vs bilirsiniz :)o bisiklette oturmanın dayanılmaz hafifliğini bana tarif edin.tşkler.

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
yol bisikletinin akıcılığını binince görmen lazım zaten onlar ortalama 10kg civarında oluyolar sana önerdiğim bisan ile istediğin tura antrenmana katılabilirsin o tam orta dereceli bi bisiklet hemde full sora bu sana başlangıç için fazla bile.. sen o 20kg lık bianchi yi emekliye ayır ve daha profesyonel bi yola adım at göreceksin ki bisiklet o kadar da azımsanacak kadar zevk verici birşey değilmiş!! hem 10 kg karın olacak bu da iki kat konfor, iki kat hız ve iki kat zevk demektir.. sana kolaylıklar dilerim dostum
o bisiklet 9.5 kg mış zaten senin için iyi bi seçim olacaktır

Speedy Gonzales

Daimi Üye
Tepki
110
merhabalar,

bende deltanın cro-moly kullanıcısıyım. bisikletin ağırlığı ve vites-çekiş sistemi göz önünde tutulduğunda ikinci elden yine aynı fiyata alacağınız bir bisiklet sizin için daha iyi olacaktır.

başlangıç için belki uygun fiyatlı ama daha ileri seviye için bu bisiklette yükseltme yapma şansınız yok. dolayısıyla yeni bir bisiklet almak zorunda kalacaksınız.

yol bisikletine geçtiğinizde bunca zaman niye beklemişim diyeceksiniz. aradaki fark gerçekten çok büyük. tabi ki de ikisinin kullanım alanları farklı ama yol bisikletinden alacağınız zevk anlatılması güç, yaşamalısınız :)

orinafore7

Üye
Tepki
3
arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum..teşekkür ederim hakan arslan ama o bisiklet satıldı:) spedy ne dersin 500 ytl civarı bi yol-yarış bisikleti ne yapsam?

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
o bisan kaçmazdı ama kısmet olmadı:cool: :cool:

orinafore7

Üye
Tepki
3
ne dersİn dostum o tarz başka ne tavsiye edersin..gercekten cok iyi bir tavsiyeye ihtiyacım var..artı bi sitede gordum 500 ytl ye geotech vardı ne dersin mümkünmüdür_?