Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

500 YTL BİANCHİ - SEDONA - TREK hangisi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında KaanDurgut tarafından paylaşıldı.

1. KaanDurgut

KaanDurgut Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar.Forumda yeniyim.1996 lardan kalma bianchi bisikletim var.Artık beni yormaya başladı.Taş gibi hala ama eskidi artık.Değiştirmeyi düşünüyorum.Sedona Borla ve Bianchinin modelleri arasında kaldım.Trek lerde güzel.Bisikleti genelde asvalt zeminde arada engebeli zeminde kullanacağım.Boyum 1.75, kilom 65 ve 15 yaşındayım.Konforlu , hız yapabileceğim , 500 ytl civarı bir bisiklet arıyorum.Şimdiden teşekkürler.

2. TREK7.3

TREK7.3 Yeni Üye

Seviye:
    590 euroya trek aldım.tavsiye ederim....

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    sedonanın 335 dolardan fıyatları başlıyor biliyorum.kesene göre bir model bulabilirsin.bir bak modellerine

4. deepcriminal

deepcriminal Aktif Üye

Seviye:
    şuan için o bütçe ile orta halli sedona alabilirsiniz..
    trek için vereceğiniz para kadroya gider donanım düşük olur.
    bianchi gelince zaten forumda bianchi antipatisi var kimse tavsiyte etmez :)

5. KaanDurgut

KaanDurgut Kıdemli Üye

Seviye:
    Sedona Borla nasıl kullanan varmı ?

6. ilhan.b

ilhan.b Yeni Üye

Seviye:
    Borla için forumda kötü diyeni görmedim. En alt donanıma sahip bir sedona bisikleti. Bende bianchi Wap var. Foruma ters olarak bu modeli önerebilirim :in: güzel bir bisiklet. bianchi orionda iyi ama Wap ın kadrosu daha yeni.
    Ben kocaelide olduğum ve sedonayı görecek bi dükkan bulamadığım için Wap a yöneldim. Kolay gelsin.

7. KaanDurgut

KaanDurgut Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben konyadayım.Burda bayiisi var sedonanın.Bianchi zaten her yerde var.Sedonayı bir düşüneceğim

Sedonanın ağırlığı hakkında bildiğiniz birşey varmı?

Birde vitesler fren kolunu aşağıya itince mi atıyo?

8. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    bu 2 marka arasında kalma geotech ve corratec gibi güzel markalarda var bu markaların bütçene göre olan bisikletleri de var

geotech dakar cx
    http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2101,DeltaBisiklet,1673

ve corratec taal benim önerdiğim bisiklet modeli budur bence kaçırma bu modeli indirimdeyken al
    http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2074,DeltaBisiklet,1897

ayrıca 13.2kg hafif sayılır yarış şkoşmayacaksan ideal bir bisiklet fiyatıda oldukça uygun

9. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    modelden modele değişir kelebek vitesleride kullanabilirsin
    yani her marka farklı kullanıyo shımanonun bazı modelleri öyle sram falan da var

10. ilhan.b

ilhan.b Yeni Üye

Seviye:
    O zaman şanslısın borlayı gidip yerinde bi incele bence. Hatta mümkünse birazda kullansan iyi olur. corratec vert taal da fena görünmüyor. Ama konyada bulabilirmisin yani canlı olarak görebilirmisin bilmiyorum. Bianchi için genel olarak yorumlar hep kötü ama ben genede wap a bi bak derim. Donanım ve fiyat tatmin edici bence. Ağırlıkta sanırım 13,6 gibi bişeydi. Çok düzgün aletlerde ürettiler ama fiyatlar biraz aşar.Bianchi tofaşın imajını kapmış. Tepkiler birazda ondan sanırım.
    Ben kocaelide salcanonun bayiine uğradım assos yada alu varsa görmek istiyordum. İşte assosta altus vites falan yazmışlar. Adamlar pahalı diye getirmiyoruz dediler. Sedona dedim duyan yok:) Sedonanın bayii sapancadaymış onları aradım. Forum çünkü sürekli sedonayı pompalıyor. Fiyatta benim sınırlarım içinde. Bayi sipariş verirseniz 10 güne toplatır getirtiriz falan dedi :)
    Biraz sinirlen gittim göre göre wap aldım. Memnunum. Eğer kendine yarattığın alternatifleri görme şansın varsa zaten alış verişte sıkıntı yaşamazsın.
    Kolay gelsin.