500 TL'ye alınabilecek en iyi bisiklet

Tepki
0
Öncelikle merhaba.Benim 500₺ lik bir bütçem var.Biliyorum bu bütçe az fakat napalım.Fiyata bana göre en uygun olan Salcano Ng 750 26 Jant.Bu bisiklet dışında 500₺ ya öneriniz var mı ?

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Nalet gelsin Salcano'ya.

Rockrider 5.1 al.

http://1.bp.blogspot.com/-hFCWGgYJ5pk/U4UIo4q9D2I/AAAAAAAAAwk/8_Od7j8S2Nc/s1600/1.jpg

500 inç bütçe, büyük bi bütçe.

Saniye de olabilir bak, emin olamadım. Bence evvela bütçenizi netleştirin.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Rockrider 5.1 Salcano dan 10 kat daha iyidir..:in:

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
@Serkan HODANCI
Yeri gelmis ve Sizi bulmusken sorayim. Salcano ne yapti da bu kadar kizdiniz anlayamadim :)
Ozellikle Yusuf arkadasimiz resmen dusman olmus :) deneyimleriniz paylasirsaniz sevinirim [emoji4]

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Satış sonrası destek desek yeterlidir Hasan Bey. Forumu biraz tarayın, göreceksiniz.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
@hasan büyükkeleş

Kısaca; işi anlayıp anlamadına bakmadan önüne gelene servis ve bayiilik vermesi nedeniyle servislerinde sürüm sürün sürünmek. Boyuna uygun kadroları vermeyen bayiiler. Anlamayanların parçaları bozup paranızla sizi rezil etmesi.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@hasan büyükkeleş

1000/1500 TL arası gördüğüm ger salcano dökülüyor.. Üst model olmadıgı sürece çok sıkıntı çıkarıyorlar..

Eski model İphone' dan yazılmıştır..

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
2. el al bence.

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
Şehir bisikleti düşünüyorsan. Salcano city fun 70 tavsiye edebilirim. Ben kullanıyorum gayet memnunum.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Ne doğru düzgün servisleri var ne de servisleri tamircilikten anlıyor. Satış sonrası hizmetleri de sıkıntılı. Liste uzar gider.. :)

ArdaE

Aktif Üye
Tepki
96
Bisiklet
b'Twin
decathlon'da 3 seçenek var :
(link)
(link)
(link)
Sonuncusu eşimin bisikleti. Eğer şehir içinde düz asfaltta bisiklete binecekseniz veya yük taşıyacaksanız muhteşem bir alet. Ama dağa bayıra vs. gelmez.

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
Salcano hakkindaki yorumlar... Tecrübeler konusuyor. Tesekkurler :)

Murat T.

Aktif Üye
Tepki
34
Bisiklet
Kron
Salcanonun kötü ünü yüzünden salcano insomnia 26" almak yerine saçma maşasına rağmen kron xc 750 aldım. Burada yazılanları görünce iyi bir karar verdiğimi anladım :)

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
@Murat T.

Salcano fiyat performans olarak oldukça iyi. Servis ve bayii satışındakiler nedeniyle sorun yaşanıyor. Buda komple markayı etkiliyor. Salcano kötü diye. Bu yetkileri Salcano'nun vermesi nedeniylede suçlu firmada Salcano. Sadece bisikleti almakla bitmiyor olsaydı Salcano için kimse kötü konuşmazdı. ^^

harun t

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Lapierre
@Turan Babacan
decatlon yaşadığım ilde afyonda yok malesef
diyelim ki aldım internetten
servisi nerede yaptırcam ?
bisikletin 3 aylık 6 aylık bakımları bulunmakta bunlar için en yakın decatlon 300km ilerde ankarada
devamlı kargo ile gönderecekmiyim
keşke decatlon her il de bir servis ile anlaşsa daha iyi olur

arev

Üye
Tepki
8
Bisiklet
b'Twin
Merhaba,
Benim de maksimum 500 lira civarı bir bütçem var. Düz asfaltta spor/hareket (yağ yakma ve kondisyon artırma) amaçlı bir bisiklet edinmek istiyorum. Aklımda Original 3 vardı ancak ağırlığı gözümü korkuttu, üstelik birkaç kat çıkarmak zorundayım. Şimdilik sadece Decathlon'un sitesini inceledim, ömür boyu garanti avantajı sebebiyle. Siz ne önerirsiniz? İstanbul - Eyüp civarında bakabileceğim bisiklet bayiileri var mıdır?

OmerInce

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Sedona
@arev
Fiyatını Tam Hatırlamıyorum Ancak Decathlonda Hoprider Şehir Bisikleti Vardı 15 Kg Ağırlıgında Donanımı İşini Görür.

arev

Üye
Tepki
8
Bisiklet
b'Twin
@OmerInce

Hocam, fiyatı beni aşıyor. Bir de ağırlığı Original 3 kadar, fark yok hatta. Şehir bisikletlerini spor amaçlı kullanmak mümkün müdür, bunu merak ediyorum aslında.

OmerInce

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Sedona
@arev
Bisiklet Komple Bir Spordur Zaten. Ağırlıgı İse Düz Ve Asfalt Yolda Süreceksen Pek Sıkıntı Yapmaz Heralde Bisikletin Hızlanması Filan İyi Denedim Daha Önce. Üstüne Para Biriktir Birazdaha Bence Bunu Al Tabi Daha İyi Bilenler Var Forumda Onlarada Bi Danış.