Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

500 TL Bütçem Var Nasıl Bir Bisiklet Almalıyım ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında İlker T. tarafından paylaşıldı.

1. İlker T.

İlker T. Yeni Üye

500 TL BÜTÇEM VAR, PROFESYONEL ALÜMİNYUM KADRO DAĞ BİSİKLETİ ARIYORUM.İkinci Elde Olabilir , Bursa İçi Bakabilirim.
    :in::in::in:

2. aziz emre öztürk

aziz emre öztürk Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    gok bunu beğendi.
  3. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Profesyonelden kastın ne? Sanırım yüksek donanım olarak düşündün ama 500 tl ye aldıgın bsikletin donanımı cok sınırlı olacaktır. Ya beklentini profesyonelin altına cekmelisin yada beklentilerini sabit tutup fiyatı arttırmalısın diye düşünüyorum. Yeni baslıosanda cok profesyonele kacmadan 500 tl ye 2. el bi bisiklet almandan yanayım.

ilk etapta bakman gereken kadronun disk fren uyumlu olması oversize olması dikkat etmen gerekenler ileri dönük parca yükseltmeleri için. Böylece yavas yavas bisikletinide kendince daha profesyonel hale getirebilrisn.

Bide bursada nerde yasıosun yas kac ben hürriyetteyim elimden geldigince yardımcı olmaya clasırım.

4. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

Astro 212 Hd Hb 620 tl 12 taksit...

gok bunu beğendi.
  5. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bak 2.el istersen sahibinden.comda XC500 var 400 tl kesinlikle kaçırma derim bisikletin 0 fiyatı sanırım 800-1000 tl

6. atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Önerdiğiniz bisiklet salcano efes mi ben mi yanlış görüyorum?
    Ya biz burada 5000 TL altı çift amortisörlü bisiklet, bisiklet değildir diye bas bas bağırıyoruz hala bide bu forumda çift amortisörlü öneriyorsunuz.
    Bisan da önermem ayrıca, hepsi burada dan Salcano NG650 alın, arkadaşım aldı çok memnun, hem indirimde, (şimdi indirim bitmiş olabilir, siz bakın h.b. ye) çok güzel bir seçim olur.

7. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sıfır olarak;
    500 verebileceğin en üst sınırsa ng650 v http://www.hepsiburada.com/liste//productDetails.aspx?productId=sporsal352&categoryId=27058700
    670'e çıkabilirsen astro 270sv http://www.hepsiburada.com/liste//p...oductId=sporsalastro270sv&categoryId=27058700

ikinci elde daha iyisini bulabilirsin ancak anlamıyorsan kazıklanma ihtimalin de var. temiz bulmak şans işi anlamayan biri için.

kampanya öncesi fiyatı: http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=920
    bütçe ayırabilirsen kaçmaz, 2012 model olduğundan indirimli. peşin fiyatına 12 taksit, kargo ve kurulum ücretsiz.

gok bunu beğendi.
  8. Ali Ceylan

Ali Ceylan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Unutmayın bu bisikletiniz başlangıç bisikleti olacak.Yarış falan beklemeyin :).Profesyonel demişsiniz fakat üstteki başka bir forumdaşımızın dediği gibi çok sınırlı olacaktır donanımı.Ayrıca kron xc serisine de bakmayı unutmayınız.Salcano ng650 vb. bisikletler var.Liste uzar gider.İyi forumlar :).