Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

500-700 YTL Yol Bisikleti Önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Racsen tarafından paylaşıldı.

1. Racsen

Racsen Üye

Seviye:
    Daha önce forumda konusunu açmıştım eski bir dağ bisikletim var onu emekliye ayırıp senelerdir hasretini çektiğim bir yol bisikleti almaya karar verdim.

Fiyat olarak 600 ytl diyebilirim çünkü kask, eldiven vs için bir 100 ytl ayırmak istiyorum. Seda bisiklete sordum izmirde 650 ytl ye alimunyum kadrolu bir yol bisikleti ayarlayabilceklerini söylediler fakat komponentlerden, parçalardan senelerdir çok uzak kaldım o bisikletin ayrıntılarını almadan önce size bir sormak istedim.Her türlü fikrinize açığım.

Şimdiden teşekkürler.

Sercan.

2. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Seda bisikletten böyle bi söz aldıysan onlar ayarlar bişeyler ama üzerindeki donanım düşük olacaktır.Çünkü bütçe yol bisikleti için çok kısıtlı.İş yapıcak markalı bir yol bisikleti en az 800 ytl'den başlıyor.Olmazsa ikinci ellere bakın derim.Çok uygun fiyata temiz,az kullanılmış yol bisikletleri bulabilirsin.Nedeni ise alanların yol bisikleti sürecekleri tarzda yol pek bulamamaları.

3. Özgür Nevres

Özgür Nevres Forum Bağımlısı

Seviye:
    Aşağıdaki linkte de göreceğiniz gibi yol bisikleti alanlar sürecek yol hiç bulamıyorlar.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=31662

Bu "sürecek yol bulamıyorlar" muhabbeti fena sıkıntı verdi artık. Kendi adıma ben her ay 1000+ km yol yapıyorum "yol bisikleti" ile. O yüzden siz hayalinizi gerçekleştirmeye bakın.

Alp Aslan bunu beğendi.
  4. Racsen

Racsen Üye

Seviye:
    Teşekkürler bende hep yol durumundan hayalimi gerçekleştirememiştim fakat artık yol bisikleti kullanmak istediğime karar verdim son ispanya turuda beni baya gazladı bu konuda :)

Hayırlısı diyelim sanırım 2. ellere bakıcam bende.