Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

500-600 TL Fiyat aralığı için en iyi ''MTB'' ÖNERİNİZ NEDİR? Lütfen ankete göz atın

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Aykut AKDAĞ tarafından paylaşıldı.

?

500-600 TL Fiyat aralığı için en iyi ''MTB'' ÖNERİNİZ NEDİR? Lütfen ankete göz atın

Anketin kapanma tarihi 7 Mayıs 2013.
  1. 2013 ''KRON'' XC 250 (V-BREAK)

20,0%
  2. 2013 ''SEDONA'' 701 (V-BREAK)

40,0%
  3. 2013 ''SEDONA'' 301 Sport

40,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Aykut AKDAĞ

Aykut AKDAĞ Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar yarın sipariş vereceğim için önerileriniz benim için çok önemli çok kararsız kaldım ve sonunda şıkları eleye eleye

1-)
    2013 Kron - XC 250 MD 650 TL (V-break fren sipariş edeceğim fiyat düşecektir muhtemelen )
    http://kronbikes.com/details.asp?co...productID=3&category=Dağ Bisikletleri&catID=7

2-)
    2013 Sedona 701 V-Break - 630TL
    http://www.sedonabisiklet.com/#!701-v-break/c1on

3-)
    Şehir bisikleti türüne girsede çizgisi hoşuma gitti.Ne kadar mantıklıdır benim için bilemedim yinede bu modelide önerinize sunuyorum. ( 701 ve XC 250 daha çok içime sindi gibi )
    Sedona 301 Sport - 650 TL
    http://www.sedonabisiklet.com/#!301-sport/c10v7

2 günden beri fazlasıyla araştırıyorum taksitle alacağım için en iyi seçenekler bunlar gözüküyor 2. ele yönelemiyorum:)
    10 km lik benim için kısa sayılacak okula gidebileceğim ulaşım aracım olacak.

Yazında günlük hayatımda kullanabileceğim asfalt yolda ve şehrimin yollarının pek iyi olmamasından dolayı yarı arazi diyebileceğim yollarda, parke taşlı sahil yollarında kullanacağım. Uzun süre kullanacağım için en iyi kararı vermek istiyorum bir süre değiştirme imkanım olmayacak, bunun için tecrübeleriniz ve önerileriniz benim için çok değerli şimdiden çok teşekkürler.

Not:
    Profesyonel bir ağızdan bisikleti hangi ölçülerde sipariş etmem konusunda da bilgi alırsam çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.
    Boy : 1,76
    Kilo : 68

2. mhmmt111

mhmmt111 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    kronlar karne hediyesi gibi bir bisiklet alırsan sedona al

Aykut AKDAĞ bunu beğendi.
  3. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Sedona 701 :in: Ben Kron markasını daha çözebilmiş değilim

Aykut AKDAĞ bunu beğendi.
  4. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    MTB ile ilgili başlık fakat anket şıklarından biri Sedona 301. Okula gidip-gelmek için MTB'ye gerek yok. Şehir bisikleti ideal, kullanımı daha kolay olur.