Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

500-600 liraya en iyi bisiklet nedir?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mert Y. tarafından paylaşıldı.

1. Mert Y.

Mert Y. Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar kron xc250 v fren almayı düşünüyorum. Ama tam bilmiyorum güvenilir site de bulamadım zaten. Kaygılarım var sizce kron xc250 alınır mı? Yoksa başka marka mı almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Fat1h

Fat1h Agresif

Adı:
    Fatih ÇAKMAKCI
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bence 600 liraya 20-30 lira daha koy sedona 301 sport al.

3. Mert Y.

Mert Y. Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    hocam kron gibi iyi bir izlenim vermedi bu bisiklet bana elektrik alamadım :) bu arada hangi siteyi önerirsin?

4. Fat1h

Fat1h Agresif

Adı:
    Fatih ÇAKMAKCI
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben bisikletçim.comdan spariş verdim şu an ellerinde yokmuş sparişi iptal ettirdim ve allahın izniyle bütçeyi 800tl'ye yükselttim başka model bakıcam eğer kafamda model kestiremessem 301 sport alıp ona biraz masraf edeim ama ben xc 500 bile olsa almam gider 301 sport alırım bisikletin farkı var sen nasıl şeklini beğenmedim çok sıradışı :D kron bildiğin mahalle bisikletçilerindeki antikalara çok benziyor.

5. Emre Sertkaya

Emre Sertkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    kronu sormak ıcın yanlıs sıtedesın :D sene bilmem kacta adamın masası , vıtesı dagılmıs hala onu ornek vererek bısıkletı kotuluyorlar . sanki bısıkletın uzerınde bın lıralık masa var ne beklıyorsunkı arkadasım . Ben kullanıyorum dıye bısıkletı ovmeyecegım ama 500tl e o aralıkta ya ng 650 var ya da kron var . uzerındeki malzemeler felan bellı , gidipte 2 bın lıralık bisikletın performansını beklememek lazım . bütçeni 900 de yapsan adam akıllı bır bısıklet yok bana göre anca butcenı 2 bın lıra yapabılırsen guzel bır mtb alırsın . eğer bısıkletın acelesı yok 1 sene daha beklerım bu arada para bırıktırırım 2014 model alırım dersen o süre aralıgınde 2 bın tl yaparsn butcenı guzel bıse alırsın .Ben mesela 1-1.5 bın tl butce ıle yenı bır mtb alacaktım fakat krondan edındıgım tecrube ile o fıyat aralıgındakı bısıkletten ıstedıgım performansı alacagımı sanmadım vazgectım . 2 sene daha bekleyecegım kendı paramı kazandıgımda 3 4 bın lıraya bır model alırım omur boyu kullanırım herneyse yok ben hemen alacam dıyorsan http://www.bisikletcim.com/urun/salcano-astro-240-srv-26.aspx bunu onerebılırım pesın fıyatta iyi bır pazarlıkla 600e alabılırsın kilitlemeli maşası felan var .

6. Yiğitalp Dikmen

Yiğitalp Dikmen Yeni Üye

Bisiklet:
    Castello
    Seviye:
    markaya pek takılmıyosan salcano astro 240 srv al ;) veya astro 210 v benimde bütçem senden bi 50 tl filan fazla mayısta almayı düşünüyorum 650 tl filan olur elden nakit ödersen diğer markaların ona eş bisikletleri 850 den başlıyor f/p bisikleti xc250 ye verme o kadar.

7. Mert Y.

Mert Y. Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    salcano astro 240 srv güzel kron vs salcano astro 240 srv dersek salcano kazanır sizce? :) peki salcano astro 240 srv vs salcano astro 210 v VS kron xc250 dersek?