Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

500 (+-50) civarı bisiklet almayı düşünüyorum. Yardım (Balıkesir) !

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Fatih Akalın tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Akalın

Fatih Akalın Yeni Üye

Forumda son zamanlarda bisiklet satın almak için yardım talep edenlere verilen önerileri inceledim ancak yaşadığım şehirden ötürü bazı sınırlılıklarım var. Balıkesire yeni yerleştim. Bisiklet satın almak istediğimde Bianchi den başka burada bahsedilen diğer markalara ulaşamadım. Balıkesir ilinde burada bahsedilen markalara ulaşabilir miyim? Ayrıca İnternetten satın almayı riskli buluyorum yanılıyor muyum? İnternetten satın alıp beğenmemektende korkuyorum. Ayrıca 500 (-+50) fiyat aralığımı göz önünde bulundurarak hangi bisikleti satın almam gerektiği konusunda önerilerinize açığım. Kullanım amacı şehir içi ve doğa gezileri

2. Bedreddin Vardar

Bedreddin Vardar Kıdemli Üye

Seviye:
    kardeş internet üzerinden alışverişi riskli bulma derim erdoğanlar delta yeşil vs bunlar köklü bisiklet firmaları telefonla irtibata geçersen sana yard. olucaklarından eminim bianchi alma derim ve bütçeni birazdaha zorlayabilirsen çok iyi olur geçen seneye oranla fiyatlar bayağı yükseldi bu bütçeyle geçen yaz sana yetecek bi alet alırdın ama 700 civarlarına taşısan çıtayı iyi olur

Fatih Akalın bunu beğendi.
  3. Emrah Pektaş

Emrah Pektaş Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Mrb.
    Biraz araştırma sonunda ayırdığım bütçeye oranla alabileceğim en iyi donanıma sahip bisikletin Salcano olduğuna karar verdim.Eski bisikletim Bianchi orion ds idi ve benim gibi amatör bir kullanıcı için fena değildi.Ama forumda Bianchi için pek olumlu düşünceler yok.
    Burada belirttiğiniz üzere imkanlar kısıtlı, verdiğiniz parayla scott, trek gibi alacağınız bisikletlerin vites ve fren sistemleri daha alt seviyede olur.Bisikletin servisi konusunda da sıkıntı olabileceğini düşünüp ben salcano aldım.Benim için yüz yüze görüşebileceğim bir muhatap görmekte önemlidir.

4. Okan Bozkurt

Okan Bozkurt Kıdemli Üye

Seviye:
    kron xc 500 alabilirsin yada sedona borla

5. Ersin Aydın

Ersin Aydın Kıdemli Üye

Seviye:
    Biraz daha bütçeni ayarlayıp sedona 711 v black almanı tavsiye ederim.

erdoğanlarbisikletten temin edebilirsin.