Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

50 Mesajı Doldurmak İsteyen Arkadaşlara Mantıklı Öneri

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Adem Gül tarafından paylaşıldı.

1. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar , forumumuza yeni üye olan arkadaşlarımızdan 50 mesajı doldurmak için konulara yorum yapacak kadar teknik bilgiye sahip olmadıklarını söyleyenler olmuştu. Ben bu konuya bir çözüm buldum. Forumun amacı teknik konulara girerek 50 mesajı doldurmanız değildir. Amaç bu mesajları doldururken forum içinde sosyalleşmek , insanlarla tanışmak , kuralları benimsemek , forumun bir aile olduğunu her türlü paylaşım ve dayanışmanın açık olduğu bir forum olduğunu benimsetmektir.
    Özetle teknik konularla uğraşmanıza ya da İKİNCİ EL forumunda konulara tuhaf tuhaf yorumlar yapmak zorunda değilsiniz . FORUM CAFE adlı bölümümüzde çok güzel paylaşımlarda bulunuluyor. Buraya katılabilirsiniz. İnsanlarla en çok sosyalleşebileceğiniz kısımda buradır. Onuda yapamam diyen arkadaşlar konu açıp güzel bir fıkra yada herhangi bir paylaşımda resim vb. bulunabilirler.
    Ben elimden geldiğince güzel konular paylaşmaya çalışıyorum konulara dahil olabilirsiniz. Genelde bir çoğu mizahı yapıdadır :)
    Eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Saygı ve sevgilerimle..

2. Ekrem Erten

Ekrem Erten Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ...ya da Gezi ve Tur Makaleleri bölümündeki başlıklara "çok güzel tur olmuş", "muhteşem bir gezi olmuş" vs. yazarak.

3. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    1-2 gün içerisinde, 1'er dakika ara ile konulara (konu içeriğini okumadan) sizin söylediğiniz biçimde mesaj yazan kullanıcıların attığı mesajlar tek bir mesajda birleştirilir, kullanıcı uyarılır, devam ettirildiği taktirde ise forumdan uzaklaştırılır.

Bu sebeple, sizin verdiğiniz önerinin pek kullanılmamasını öneririm. ;)

Ferhat Köse bunu beğendi.
  4. Ekrem Erten

Ekrem Erten Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ben ironi yapmıştım zaten ama anlaşılmadı galiba, aynı mesajların tekrar tekrar yazılması bıkkınlık veriyor.

Haşim Okyay bunu beğendi.
  5. dalyan öner

dalyan öner Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Yeni bisiklet alanlara hayırlı olsun demekte bi alternatif bence;)

6. Salih Dinçer

Salih Dinçer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Duygu ve yorum katmadan bu tür iletileri çok anlamsız buluyorum. Bana yazdıklarımızın ve paylaştıklarımızın hiç okunmadığı izlenimi veriyor. Doğal olarak gün geçtikçe paylaşmaktan imtina ediyorum. Bu durumun foruma katkısından çok zararı olacağını düşünüyorum. Biraz sabırla her şey olur.

Başarılar...

7. Murat Koç

Murat Koç Üye

Seviye:
    Ben kasmıyorum mesaj için. Elbet birgün dolacak, sonra elimdeki ikinci el parçalrımı ilanlarımda yayıcam :D

8. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    birde "bisikletlerimizin fotoğrafları" başlığı altındaki konuların10-20 sine baştan aşağı sıradan güle güle kullan diye yazıp gidenler var ! Konuya yeni yazılan yorum falan mı var diye girip bakıyorsunuz aynı gün aynı kişi 30 tane konuya girip güle güle kullanın- hayırlı olsun yazmış oluyor.
    Yeni bir bisikletin sevincini paylaşmak içtenlikle yapılabilecek bir eylem 50 mesaj doldurayım diye hareket edilmesi bu başlığı yıprarıyor bence