''5 temmuz salı 110 km lik antreman turu''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@dapoet

o.k alper kızı temizle yağla ...
evet yarın saat 09.00 da üsküdar iskele önü...

Scudo

dapoet

Daimi Üye
Tepki
112
tamam abi yarın sabaha iskelede saat 9 ordayız ALLAHIN İZNİYLE

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@dapoet

o.k kanka.....devirelim 110 km yi.............

:in: :in: :in:

iyi geceler babo...

burak koçak

Daimi Üye
Tepki
126
ben de geliyim diyorum, yarın süpriz yapıcaktım ama belki ikiniz de erken gelir basarsınız diye bi küçük haber veriyim.. yarın görüşmek üzere.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@burak koçak

burak ,gel tabi genç adam gelecek çalışacak ...antremanda antreman ....
mesajı attığın vakit ben uyumaktaydım saat 08.00 de evden çıkacağım bu günde sıcak olacak hadi bakalım ...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet herşeyden önce alpere ve burak a teşekkür ederim geldikleri için...
evet gene sıcaktı ama bulutlar bizi kurtardı...evet üsküdarda buluştuk ....
antremanın analizi....
pazar günü şile turunun bana yaradığını gördüm ulupelit rampalarında yaptığım antreman sayesinde bu gün polinezin o rampaları bana resmen çerez geldi.....
şimdi alper bu gün garip bi olay oldu sende gördün ....
evet 6 ay bisiklete ara vermek ...............
oldukça uzun bi zaman ...............
başta alper tempon 35 lerde idi....açıkçası ben senin 6 ay bisiklete binmediğini sahada bana söylemenle uyandım ....çünki eski alper i biliyorum tempo 35 gidendi hemde mtb ile uzun yolda bunu korurdu,hiç yorulmazdı iznik turunda şahane bi performans gösterdin bisiklette aynı bisiklet ama kaslar aynı değil demekki bu bisiklet nankör bi spor bir ay ara verincede fark eder zannederim ....ki 6 ay uzun bi zaman....kısa zamanda toplayacağını biliyorum
motivasyonunu bozma önemli olan çalışmak antreman antreman .........
burak bu gün sende iyi idin rampada özellikle yol bisikleti ile ayakta çıkman güzel hareketlerdi ....

dapoet

Daimi Üye
Tepki
112
total---125 km devirdik evet 6 ayın verdiği hezimeti yaşadım bu gün ve bu kadar ara vermenin farkı bu olmamalıydı ama kaslar yıgın olmus ve büyük yanmalar hissettim rampada arkadan nal topladım burak ve kudret abi sizlerden beklemediğm bi performans ğgördüm yetişicem die yırtıldım kaza olayı ise dikkatsizlik olarak yorumluyorum dua edelimde ana caddede böyle bi kaza yaşamadın kazamız tam bi fiyasko can saglıgımız olsun ve birşey daha ögrenmiş olduk ne kadar prof olursak olalım uzun yolda kaza olusa bilir.

• Beğen
Tepkiler: Ali ERTURAN

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@dapoet

evet aklıma ne geldi .....
bisiklet yarışlarında olan kazalar ve profların düşüşleri....
evet iskinin su kapağı düşürdü beni ve çukurun içinde bi adet kapak onu kaçırınca tekerlerin 70 havada olması ,beni fırlattı ,baktım ufak tefek sıyrık böyle çok düştüm hiç kötü bi şekilde düştüğümü hatırlamıyorum ....
evet hızlı oraya girmek kesin tehlike arz ederdi...
ama eldivenler gerçekten işe yaradı ellerimde bi şey yok sağ dizde sıyrık çok az ve sağ dirsek o kadar ......önemsiz bi düşüştü..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@dapoet

alper şimdi ne var 6 ay çok zaman dersini bıraktım ve ikmale kaldın bu gün,, bu bisiklet olayı yani performans olayı hakikaten derstir çalışmadır kasları boş bırakmaya gelmez, uzun yolları kısa zaman içersinde bitirebilmek için sende biliyorsunki çalışmak çalışmak ..bisiklet ile arana kimse girmeyecek girerse olmaz, bu yüzden aytekin erzan örnek adamdır asla izin vermez bisiklet ile bi başka insanın araya girmesine eğer bisikleti seviyorsak ona ölümüne sahip çıkacağız 24 saat işimiz bisiklet olacak tabi ben müsaitim aytekinde ....herkez bizim gibi müsait olmayabilir onlarada hak veriyorum kısa zamanda toparlayacan sen bu pazar geleceksin ve çalışacaksın ben anlamaz......
eski haline döneceksin eski alper benli tempo 35 giden...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Salih Dinçer

salih ..önemsiz bi düşüş.....
biraz acı verdi o kadar benim dikkatsizliğim ..pazar 200 km nin üstüne aslında bu gün ben yatmalı idim ,çarşamba basmalı idim demekki hala yorgun vücut ...pazar günü tur çok ağırdı en az iki gün yatmam lazım idi tabi yaşlıyız genç değiliz artık...

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
@Kudret Kurtcebe
Yollar da iyi sayılmaz. Bir keresinde Çekmeköy'de Şile yolunun diğer tarafındaki AquaCity Etap1'in orada MTB tekerlek mazgala girdi...:)

Düşünebiliyor musunuz, hala böyle mazgallar var ve utanmadan yola paralel döşüyorlar...:boese157:

Geçmiş olsun...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Salih Dinçer

evet salih şu bi gerçekki yorgun olduğun vakit en ufak bi dikkatsizlikte güm ..zati biliyorsun maşallah her yer bubi tuzakları ile dolu mazgallar kanalizasyon kapakları kasisler .,yolun ortasında çukur ...para yok istanbul belediyesinin parası yok ...ana karterler büyük şehire ait adamlarda para olmaz ise ne olacak, büyük şehir çalışıyordu riva yolu üzerinde yaptıkları iş akla zarar yama yapıyorlar, öyle asfaltmı dökülür eski yol kalıyor yolun sağına düküyorlar katranı...yolun üzerinde yamalı bohça oluyor yeni yapılan yol.........kurumlar arası işbirliği tam anlamıyla sıfır her zaman söylerim belediye özel sektör olacak falanca partinin arpalığı değil....bunların hiç biri iş yapmadı .........30 senedir 40 senedir ve hatta 50 senedir ben bildim bileli doğru dürüst yol yapmadılar yapılan yollarda kullanılan beton kalitesiz haliyle ne oluyor ,yağmurla işi bitiyor ..şehircilik mimari bi iş tir ki biz anlamayız böyle şeylerden kaldırım mühendisliği var biz onuda bilmeyiz bildiğimiz ne diye bana sor kendi kendimizi döveriz her gün ,böyle bi ülke asla kalkınamaz....