5 Temmuz Bursa-Yalova mini turu. + Feribotla istanbula geçiş

Tepki
5
Merhaba dostlar, 5 temmuz gibi (6-7 de olabilir) Bursa/Görükleden yalovaya pedallayacağım. Yanlış anımsamıyorsam yol 83km sürüyor, yalovayı tercih etmemin nedeni buradan kartala veya pendiğe ido olması. Kendim aslında bostancıda yaşıyorum. Hem evime ulaşacağım hem de tur yapmış olacağım. Fakat yanıma bulabildiğim biri yok :)

Eğer böyle birşeyde bana katılmak isteyen varsa seçenekleri değiştirebiliriz. Belki istanbula geçişte istanbul turu eklenebilir. Akşamında da kadıköyden mudanyaya ido ile geçiş oradan da bursa içine dönüş...

Bisikletim merida crossway 100. BU tur için çok fazla ekipmana ihtiyaç olduğunu sanmıyorum, bagaj takabilirim. Kalan şeyler eldiven kask suluk vb standart şeyler zaten.

Scudo

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Merhaba Adil abi Eğer tur 5 Ağustos da ,Gemlik Küçükkumla tarafından olursa ben katılabilirim.Yalova ya kadar gelip Bursaya tekrar pedallarım.Armutlu ya kadar gitmişliğim var zaten .Ayrıca bizim küçük bir grubumuz var (link) .Gruptaki arkadaşlar da müsait olursa size katılabiliriz.Güzel bir tur olur .Hem de denize girmiş oluruz.Tek sorun rampalar.

Tepki
5
Tarih 5 ağustos olacak yanlış yazmışım.

Zaten amacım gezerek gitmek olduğu için gemliğe de uğrayacağım. Güzel olur detayları konuşursak

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Adil Ömer karakuş

Adil abi arkadaslarla ıletişime geçince Özel mesaj atarım ya da tel. numaranı verırsen ordan ulasabılırız sana .Sabah günese yakalanmadan erken çıkarsak eğer güzel olur .Tur kent meydanı çıkışlı olur.Gemlıkte kahvaltı yaparız .Ordan cevre yolundan kumla buyukkumla karacaalı narlı kapaklı fıstıklı armutlu olur .Narlı da denıze gırebılırız.Tahmınen armutlu ya kadar gıtmesı 5 saatı alıcaktır armutludan da yalova 1 1.5 saat alıcaktır