Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

" 5 Ocak " Cuma Akşamı......Keyfi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Keyifle pedal bastığımız 1 Gezimizi daha sonuçlandırdık,katılan değerli pedalsever arkadaşlarıma teşekkür ediyorum;)

İşteee Gezimizee ilişkin renkli kareler.

Buluşma yerimizdeyiz sewgili Alper ve Çağrı:)

Bahariye'deyiz herkes açmış biraz takviye:D

Ali'nin önündeyiz dondurrrma keyfi:p

Çağrı Avrupa yakasından geldi Altıyol'dan onu vapura yolcu ediyoruz;)

Weee Alper'le tekrar sahile pedal basıyoruz Caddebostan Migros'tayız:)

Onuda yolcu ettikten sonra ben Acıbadem'e dönüş için hazırlıktayııım....Nice keyifli Gezilere
    hepberaber inşallah

2. Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik Forum Bağımlısı

Seviye:
    gece turlarının keyfi de bir başka olur... yalnız mantı mı, çiğ börek mi yediniz merak ettim doğrusu yoksa yalnızca dondurma mı :)

3. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Wallah açççtık,duruma wee mideye göre mantı,çiğbörek daha sonraa isteyeeen dondurrrrma yediii:D

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

4. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Dostlar yüreklerinize saglık.Siz güzel insanların akşam seyirlerini ilgiyle takip ediyorum.Şahsım adına bende periler diyarında akşam seyri düşünüyorum lakin soğuklar bizleri burada inanılmaz derecede vuruyor.İdman boytuyla değerlendirmedeyim.Bakalım gün bize ne gösterecek.

Bilmem sevgili Çağrı'yı uzun soluklu turlardan sonra bu seyirler nasıl doyuruyor.PARDON..Sanırım haklısınız???Hepinizin yüzlerinde havaların soğuk olmasına rağmen sıcak tebessümü yansımış.

Siz güzel insanları birkez daha içtenlikle kardeşlik adına kutluyorum.

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.'''

5. a-simetri

a-simetri Kıdemli Üye

Seviye:
    merhabalar. gayet keyifli bi geziydi. fotolara inanin simdi bakiyorum. malum adsl'm yok:) fotolarin acilmasinii beklemek zor olur. can bizimki biraz keyif gezisi. yani dusuk tempolu, dondurmali falan. ama bu da zevkli. sohbete zaman kaliyor. umarim sen de ordaki gece surus projemi hayata gecirebilirsin. ama dedigin gibi orda hava daha soguk. ama idman olarak yapacagindan ruzgari kestigin surece sorun yok bence, isinirsin.

icten arkadaslarla beraber az mesafede olsa pedallamak iyidiir, bilirsin. ama benim bisiklette asil zevk aldigim konu uzun yol surusu ve hikayeleri oldugu icin bu geziler bana kisa geliyor can. iyi tahmin ettin:) az cok biliyorsun beni. ama uzun gezi yapamadigim zamanlarda da bu sekilde degerlendirmek iyi oluyor. bir sonraki sehirler arasi hatta umarim milletler arasi gezilerde gorusmek umidiyle...