Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

5 Haziran 2016; Çameli Dağ Bisikleti Maratonu

Konu, 'Dağ Bisikleti Yarışları' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

1. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    5 Haziran 2016; Çameli Dağ Bisikleti Maratonu

Denizli Valiliği, Çameli Belediyesi, Çameli Kaymakamliği , Türkiye Bisiklet Federasyonu , Denizli ili Çameli ilçesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Güney Ege Kalkınma Ajansı ‘nın (GEKA) destekleri ile hayata geçirilen, “Çameli Spor, Macera ve Doğa Turizm Altyapı Geliştirme” projesi kapsamında; 5 Haziran 2016 tarihinde Dağ Bisikleti Maratonu’na ev sahipliği yapıyoruz.

Çameli Dağ Bisikleti Maratonu, yurdun çeşitli bölgelerinden profesyonel bisikletçilerin katılımıyla, Denizli ili, Çameli’nin doğal ve kültürel tanıtımını yapmayı amaçlayan bir spor organizasyonudur.

Zirve İnşaat, Gözde Zirve Hazır Yemek ve Gözde Kuyumculuk firmasının destekleri ile gerçekleştirilecek olan, Çameli Dağ Bisikleti Maratonu’na tüm spor sever halkımı ve bisiklet tutkunlarını, 5 Haziran Pazar günü saat:08:30 Çameli ilçe merkezimize bekliyoruz.

ÖN KAYIT: Sadece kayıt yaptırmış lisanslı sporcular yarışmalara katılabilir. Ön kayıtlar 02 Haziran 2016 -Perşembe gününe kadar geçerlidir. Ön Kayıt Link: ÖN KAYIT : ÇAMELİ DAĞ BİSİKLETİ MARATONU 5 HAZİRAN 2016
    PARKUR: Yarış Çameli merkezden başlayıp Çameli merkezde bitecektir. Toprak, orman yolları ve asfalt yollardan oluşur. Elit Erkekler 87 km, Elit Kadınlar yarışma parkuru 51 km’dir. 87 km’de toplamda kazanılan irtifa 2180 metredir.

Çameli Dağ Bisikleti Maraton Parkuru

Ayrıntılar için tıklayınız...

MehmetAliB. bunu beğendi.
  2. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben Ordu ilinden bir arkadaşımla birlikte katılmayı düşünüuordum ama tarih zamanlaması çok sıkıntılı olmuş. Bir sonraki gün oruç tutacağız.

Katılacak sporculara başarılar dilerim.

3. anti panik

anti panik Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bence belediyeler bu tür yurtdışı marka yarışlarına sponsor olmalı.
    Bisikletini uçağın kargosuna koyan gelsin..
    Bisiklet kamp vb tatili de olabilir..:):)
    Bir örnek video..:)
    Ben mesela böyle bir tura katılmak isterdim..:)

Şu video bisikletle dağa çıkış ve inişle ilgili eğitim veriyor.
    Manzaralar muhteşem..:super:

4. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @anti panik Bu videoda bisikletlere takılmış olan bosch marka motorun pedal çevirdiğimiz pedal kısmına sağladığı destek, kullanışlılığı ve alınan verimin tanıtımı yapılıyor.

anti panik bunu beğendi.