5 Eylül Eskişehir -Antalya Denemesi...

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Çok büyük bir hazırlık dönemi olmadı hafta başında aklıma geldi yaparmıyım yapamazmıyım bilemiyorum ama denemekten zarar çıkmaz diyerek 5 Eylül sabahı Eskişehirden aynı gün Antalyaya varmak üzere hareket edeceğim.Bu maraton turumda diğer turlarımdan farklı olarak mola olmayacak bisiklet üzerinde besleneceğim en fazla 5 dakikalık ufak ihtiyaç molaları fazla olmamak kaydı ile olabilir.Mola olmayacağından güzergah içerisinde yolda giderken tanışırız muhabbet ederiz diyen olursa özelden telefonları verebiliriz.rota aşağıdaki gibi olacak.

http://img542.imageshack.us/img542/1214/ff8j.jpg

yine önceki turlarım gibi 35 üstü ortalama hızlar ile gidilmeyecek bu sefer zaman sınırımı uzun tuttum kendimi hırpalamadan 30-32 ortalama ile girmek istiyorum.Bu planlama ile Allahtan bir mani olmaz ise yaklaşık olarak saat 10-11 arası Afyon bölgesinde olmayı öğleden sonra 4-5 gibi Burdur da olmayı akşam da 21-22 gibi Antalya merkezde olmayı düşünüyorum.Eğer sağ salim varırsam :) ertesi gün Antalya konyaaltı plajında herhangi bir noktada beni görebilirsiniz :) ayakları suya sokarken .

Bu bilgiler etrafında bu iki gün (5-6 Eylül) forumda fazla online olmayacağım lütfen onaylanmayan ilanlarınız ve forum ile ilgili sorunlarınız için acele cevap beklemeyin gece bir şekilde internete girip gerekli işlemleri bitireceğimi düşünüyorum.

Allah yolumu açık etsin kazasız belasız tamamlamak nasip olsun inşallah.......

Bu turun mental hazırlığında desteklerini esirgemeyen başta Hüseyin Çelebi(sadece mental değil beslenme konusundaki destekleri için ayrıca) olmak üzere ihtiyar ve Derya abilerime Şerif kardeşime teşekkürü borç bilirim.Bu arada olurda kötü bir durum ile karşılaşırsam hiç çekinmeden Antalyadan gelip araba ile beni alabileceğini söyleyerek içime derin bir su serpen Mehmet Nuri Teke abime de ayrıca teşekkürler.....

Scudo

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
2 3 gün önce Sivrihisar'dan olmak üzere aynı rota üzerinden araçla Antalya'ya geçtik.Burdur'dan itibaren mükemmel inişli çıkışlı yollar var,bazı yolların asfaltı yeni olmasına rağmen bazı yerlerde epey bozukluklar var(yarış bisikletiyle ne kadar konforlu olur bilemem).İnşallah sıcaklardan dolayı fazla etkilenmezsiniz,Mersinden ayrıldıktan sonra sıcak havayı unutmuştum bu rotadan geçene kadar:D.Birde bu yörenin evleri çok hoşuma gitti tam Anadolu yerleşkesi,Türkiye'de bir çok il gezdim ama buradakiler kadar düzenli yerleşme yada kısıtlı kat sayısı görmedim.Turunuzu kazasız,belasız keyif alarak atlatmanız dileğiyle iyi pedallar...

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
İnşallah hayırlısıyla gidip dönersin Ferhat bey. Biraz zor olacak gibi görünüyor kendim acısından. Molasız inş. bu yorgunluğa dayanırsınız. Tekrardan Allah (c.c) yolunuzu açık etsin.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ferhat dostum ,başarılar o gün poyraz olacağı kesin ,aşağı güneye doğru iniş, arkadanda poyraz seni itecek, gördüğüm kadarıyle aşağı güzergah öyle çok uzun sağa ve sola dönüş yolu yok up uzun aşağı doğru ,ıspartaya baktım kuzey doğu yani poyraz var o gün ,km düşük, 16 km gösteriyor ,daha hızlıda olsa rüzgar seni kesin itecek ....

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Kudret Kurtcebe

abi zaten uc gundur ruzgar takip ediyorum en uygun gun persembe gozuktugu icin o gunu sectim arkadan iterse Allaha sukur deriz, karsidan esmesin tek dilegimiz o. yoksa 420 km dile kolay biter mi 15-16 saatte:)

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Ferhat Abi, güzel rota güzel planlama... Ben bu mesafeyi planların doğrultusunda gidebileceğini düşünüyorum... Allah yolunuzu açık etsin. Rüzgar arkanızdan eksik olmasın... :)

• Beğen
Tepki
5
Bisiklet
Carraro
Hayırlı yolculuklar Ferhat Bey. Allah (c.c) yolunuzu açık etsin.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Abı kazasız belasız,sag salım bıtırmen dıleklerımızle,ugurlar olsun sımdıden.

• Beğen

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Ferhat kardeşim, şimdiden kolay gelsin, ayaklarına kuvvet. Umarım istediğin ve planladığın şekilde kazasız belasız turunu tamamlarsın.:alkis:

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Cüneyt HOCAOĞLU

Abi bak seni unutmuştum teşekkür hanesinde : )sonuçta senden de yol yardımı aldık genel olarak tekrar teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
@ferhat köse

Kardeşim mühim olan senin kazasız belasız turunu tamamlaman. Tekrar yolun açıkolsun.:)

• Beğen

Gazel Girgin

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Whistle
Ferhat bey kazasız belasız gidin gelinde nasıl giderseniz gidin diğer konular mühim değil.

• Beğen

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
hayırlı yolculuklar abi inşallah sağ salim turunu tamamlarsın ölüm makinelerine dikkat et

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
son hazırlıklar tamam yol vakti yaklaşıyor.Bugün online olamayacagım dikkanitinize....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Allah yolunuzu açık etsin. Siz yoldayken yazayım ki tur bitiminde açıp baktığınızda arkanızdan edilmiş duaları görüp mutlu olasınız. Kazasız belasız yolculuklar dilerim. Allah yar ve yardımcınız olsun...

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@ferhat köse

Kazasız belasız dönmeniz dileğiyle... :)