Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

5-6 günlük bir plan yapmam lazım.

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Reahax tarafından paylaşıldı.

1. Reahax

Reahax Forum Demirbaşı

Adı:
    Recep
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Selamlar,
    1 haftalık tatile çıktım. İçinde hem antrenman hem tatil olan bir plan yapma çabasındayım.
    Günlük 100-150 km yapabileceğimi zannediyorum, zaten pazar günleri yaptığımız antrenman turlarında 100 civarında yapıyoruz 138 yaptığımda olmuştu.

Yanımda çadır vs taşımayacağım o yüzden rotamı ayarlarken en çok 50-60 km mesafeli alışveriş yapabileceğim yerleri rotaya eklemem gerekecek. Konaklamayı da pek fazla cep yakmayan bisikleti odaya atabileceğim pansiyon tarzı yerlerde yapmayı düşünüyorum.

Planımda
    Kefken var,
    Uludağ'a çıkmak var.
    Ve bu 2 nokta arasında sizin tavsiye edeceğiniz bir yer.

P.tesi

Cycle Route | Plan and map your cycle route with elevation profile

şu şekil kefkene gidebilir p.tesi salı orada kalıp çarşamba sabahı gemlik veya orhangazide bulunan akrabalarımda kalmak üzere yola koyulabilirim. Perşembe sabahıda uludağ tırmanışı yapabilirim.
    Tabi Kefken>Bursa yolu oldukça uzun. Güvenli ve arada dinlenebileceğim yemek yiyebileceğim mekan olursa yapabilirim tabi.

Veya tura uludağdan başlayıp salı günü vapur ile anadolu yakasında herhangi bir yere gidip oradan tekrar eve geçip gece dinlenebilirim.
    Çarşamba Kefkene gider, orada hem tatil hem civarda gezilecek yerleri gezer c.teside dönebilirim.

Bu şekilde biraz daha kolay görünüyor. Ama vapur bisiklet alır mı, bilet bulunur mu, bulunsa bile istediğim saatte olur mu bilmiyorum..

İçinde Uludağ ve tatil yapabileceğim bir yer bulunan alternatiflere de açığım :) İlla kefken olması gerekmiyor ama Uludağa mutlaka tırmanmak istiyorum.

2. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Sen gayet güzel planlamışsın zaten, biraz da maceraya yer kalsın.:) Düş yollara...

3. Mehmet Çakır

Mehmet Çakır Üye

Adı:
    Mehmet ÇAKIR
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    uludağ inişi ihtiyaç konusundan yardımcı olabilirim.