5-6-7 Temmuz 2013; Bursa Bisiklet Festivali

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Bursa'da düzenlenecek festivalle ilgili gelişmeler buradan duyurulacaktır...

(link)

Scudo

myesilyurt

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Salcano
Mustafa abi, maaşallah 8 ay öncesinden haberler böyle. İnşallah katılmayı planlıyorum ben de. Hatta İstanbul'a gideceğim zamana denk getirebilirim de. Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin

Coşkun Kumru

Aktif Üye
Tepki
33
@M.Ozkul

Ben facebook kullanmıyorum, acaba gelişmeleri takip edebileceğim başka bir kanal var mı?

Onur Gençoğlu

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Salcano
Bir sorun çıkmazsa bende katılacağım. Sabırsızlıkla bekliyorum :))

Arkadaşlar festivalin facebook sayfası
(link)

• Beğen
Tepkiler: Türker Üstün
Tepki
17
Bisiklet
Whistle
https://www.bisikletforum.com/attachment.php?attachmentid=1802&d=1361554238

Merhaba Arkadaşlar...

Bursa Bisiklet Festivali'nin detayları yakın zamanda açıklanacaktır. Festival'de 18 yaş altı sınırı olacak ve konaklamalı olacaktır. Kesin kayıtlar şu an aktif olmayan fakat yakın zamanda aktif edilecek (link) adresinden yapılacak ve tüm detaylar web sitesi yolu ilede duyurulacaktır.

Tavsiyemiz 5-6-7 Temmuz tarihleri arasında kimselere söz vermeyin. :) Çok güzel eğlenceli ve Bursa'da bisikletinizle mükemmel 3 gün sizleri bekliyor... Şehir dışından ve Bursa'dan katılımcılarımızı bekliyoruz...

Şimdiden Festival'de görüşmek üzere...

(link)

(link)

Tepki
17
Bisiklet
Whistle
Aybars Bey,

Biz tarihimizi Eylülü 2012 de yayınlamıştık. Hatta kapadokya festivalini geçtiğimiz tarihini baz alarak arada ara bıraktık. Ama Geçen iki hafta önce kendileri tarihi bizim tarihin üstüne aldılar. Bizim bu konuda yapabileceğimiz başka bir şey yok. Ne ileri neden geri atabiliriz. Biz Bursamızı gezmek isteyen herkesi festivalimize bekliyoruz. Yakında web sitesinden duyurulara başlayacağız...

Saygılarımla
Bursa Bisiklet Festivali Komitesi
Türker Üstün

Tepki
17
Bisiklet
Whistle
Teşekkürler Yılmaz Bey,

Az bir zaman sonra duyurularımız başlayacak... biraz sabır güzel bir tur geçireceğinize emin olabilirsiniz..

Saygılarımla

Tepki
17
Bisiklet
Whistle
Festival Çalışmalarında son aşamalara geldik... Yakın Festival duyurusu yapılacaktır.

Bursa Bisiklet Festivali Komitesi....

Tepki
17
Bisiklet
Whistle
Yeşil Pedal Bisiklet Derneği olarak Olay Tv Konuk olduk... FEstivalden bir şeyler çıtlattık....

Yeşil Pedal Bisiklet Derneği Başkanı Yalçın Ataylar ve Başkan Yardımcısı Ayhan Uyar, 20/03/2013 tarihinde Olay Tv'de yayınlanan Gazeteci - Yazar İsmail Kemankaş'ın hazırlayıp sunduğu "Soru İşareti" Programına konuk oldular.

(link)

Tepki
17
Bisiklet
Whistle
Başkanımız Yalçın Ataylar ve Başkan Yardımcımız Ayhan Uyar Bursaspor Tv'nin "Gündem Dışı" Programının konuğuydu... Program Çarşamba Günü 19:30'da Bursaspor TV'de yayınlanacak. Bursaspor TV Digitürk 73. Kanalda — Bursaspor TV'da.

Tepki
17
Bisiklet
Whistle
Festival çalışmalarımız devam ederken, Sizlerden gelecek önerileri de bekliyoruz. Her türü önerileriniz toplantılarda görüşülüp, dikkate alınacaktır.

SAaygılarımızla

Tepki
17
Bisiklet
Whistle
Merhaba Arkadaşlar... Bursa bisiklet festivalinin kayıtları başlamıştır...

Festivalimiz 3 günlük olup, Bursa mızın tarihi mekanlarını gezinme imkanı olacaktır. Daha net bilgi için sayfamızın inceleyebilirsiniz...

BURSA da görüşmek dileğiyle... Sağlıkla kalın...

(link)

Tepki
17
Bisiklet
Whistle
Bursa Bisiklet Festivali - Zamanın hızlı akmadığı Mitolojik dönemden kalma bir göl köyü Apolyont yani Gölyazı.. Huzurlarinizda festivalimizin 2. Gün Varış noktası
(link)

(link)

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
eğer istanbuldan bursaya gitmek isteyen arkadaş varsa bana ulaşsınlar biz 2 kişiyiz oraya gideceğiz gelen arkadaş filan olursa hep beraber gideriz

Tepki
17
Bisiklet
Whistle
Mehmet Bey,

Merhaba... Ben Festival Komitesinde görevliyim. Bursa ya ulaşımda İstanbuldan Feribot ile mi geleceksiniz...