Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi 49 Numara Shimano M077 SPD Mountain Bike Ayakkabı

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Gökhan Sümer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gökhan Sümer

Gökhan Sümer Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:

Resimlerde de görüldüğü gibi ayakkabı çok iyi durumdadır. Herhangi bir yırtığı, patlağı yoktur.

Yaklaşık 1 sene önce aldım çok fazla kullanmadım. Ayağıma biraz küçük gibi geldiği ve buda rahatsızlık verdiği için hevesle bir kaç kez kullanabildim. Türkiye de olmadığı için siparişle getirtmiştim.

Shimano ayakkabıları küçük kalıplıymış, benim ayağım 48.5 numara ve bana küçük geldi ama giyebildim. Sadece ayağım dokunduğu için rahat hareket edemedim. Bu nedenlede çok kullanmadım zaten. Ayağınız 48 numara ise kesinlikle sorun yaşamadan giyebilirsiniz. 47.5 falansa da olabilir; ama denemenizi tavsiye ederim. 47 numara ayağınız varsa büyük gelir, bunu da tabanlık falan kullanarak aşma şansınız var. Tercih sizin...

Kalleri resimde de görüldüğü üzere iyi durumdadır ve kalleri ile birlikte vereceğim.

Satış fiyatım 185TL

pazarlık payım mevcuttur. Gelip görüp denemenizi tavsiye ediyorum; ama şehir dışından almak isteyen varsa da dediğim kriterleri baz alabilirsiniz. Herkese iyi forumlar dilerim.

birde kendi ayağıma göre marka ve numara kıyaslaması verecek olursam bunu da göz önünde bulundurun.

bu numaralar benim için geçerli:

adidas: us:13.5 eu:48.5

nike: us:14 eu:48.5

shimano: us13.2 eu:49---------ama bu normalde benim tecrübeme göre eu:48 oluyor. Bu nedenle shimano ayakkabılarda ayakkabı numaranızı eu standartına göre 1 numara büyük almanızı gerektiriyor. Dolayısı ile bana yarım numara küçük.

2. Gökhan Sümer

Gökhan Sümer Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Türkiye de tek 48.5 numara ayağı olan bisikletçi ben miyim :) yok mu ihtiyacı olan... Konu güncel.

3. Gökhan Sümer

Gökhan Sümer Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Fiyat: 120TL günceldir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.