46.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
@Mithat Koyuncuoğlu

eger es kaza bu acımasız bakış açını gorurse belkıde yeşermiş olan bisiklet ilgisini kaybeder:cool:

Scudo

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Bu arada Milli Takım 2 kişi kaldı .

70 milyonda 2 kişi

Rezil olduk ,milletçe

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@Ahmet Dalgıçoğlu

ne çekilmesi kardeşim?

2'si zaman barajına takıldı. Biri de yarışı bıraktı.

(link)

Mustafa Sayar ve Fatih Harmancı kaldı.

Yarında onlar seyirci koltuğuna otururlar

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Lastik patlıyor diye yarış bırakıyoruz o zaman bugün foods takımında 2 kişi kafadan bırakmalıydı. Yarın bir gün bir organizasyon olsun hepsinin ağzı açık yamuk ağızla havaya bakarlar artist ** hepsi, Fasta-arap ülkerinde başarıdan banane muzdan adamlar ile pedallıyorlar.Milletçe ne kadar çok şişmeye bayılıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Mösyö-balerin

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@Şafak Atilla Akpınar

"Foods" değil "Footon Servetto "

Fas'ta zaten başarı elde edemedik ki . Emin ol Arap ülkeleri bizden daha başarılı bisiklet konusunda

Benim en çok kızdığım , bizim bisiklet camiasındaki yarışçı arkadaşlar çok havalı .

Birkaç tanesiyle tanışma , şanssızlığına nail oldum. Gördük

• Beğen
Tepkiler: Mösyö-balerin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Öncelikle organizasyon azda olsa ses getirmeye başladı benim yarış koştuğum senelerde sponsor bile yoktu dogru duzgun ozaman Serkan Karayılan - mert mutlu lar vardı. yarış ın ilk etabı için sultanahmet e gittim milli takım uyeleri ile görüştüm elbette onlarda boyle bır tecrube ıcersıne hiç girmediler arkadaşlar kolay gelıyor televızyondan seyretmek siz hiç 220 km boyunca 36 / 38 tempo ile pedal bastınızmı ??? peşpeşe yapılan ataklara cevap verdınızmı ? %14 lük bi yokuş çıkarken hiçbirşey duymadığınız oldumu ??? o çocuklardan ne bekliyorsunuz REZİL FALAN OLMAK değil :) prolog yarışına öss sınavından çıkıp gelıyor cocuk HALA ANLAYAMADINIZMI REZİLLİK O ÇOCUGUNMU YOKSA GELECEK KAYGISI OLMASIMI ? BİNBİR STRES ALTINDA GİRDİĞİ YARIŞMI ? ÜLKE TEMSİL ETMEK KOLAYMI BUNUN BASKISI ŞEREFİ ONURU İÇİN PEDAL BASIYORLAR rezil olduk dıyorsunuz ozaman gidin siz temsil edin diyorum bende !!!

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Brisaspor,Konya Şekerspor düzeyinde takımlar Türkiyenin diğer illerinde açılmadığı sürece ,Milli takım Konya-Kocaeli takımı olmaktan çıkmadığı sürece başarı çok zor.81 İli olan,70 Milyonluk ülkenin Bisiklet Milli Takımı sadece 2 tane şehirden çıkan bisikletçilerden oluşuyor.

serkkan

Forum Demirbaşı
Tepki
240
Zor bu işler bu ülkede bu karakteristik özelliklerle bi cacık olmaz,

Bu hale geldiği için bile herkesi tebrik ediyorum şahsen , kimbilir nelerle uğraşıyor adamlar.

Ahhh ahhh :rolleyes:

Ongun Yücesan

Aktif Üye
Tepki
97
HTC Columbia, göstere göstere geldi...
Adamlarda 40 tane sporcu bütün sezonu takip ediyor... Kadro çok geniş..
Sezonu takip etmek lazım sanıyorum... Sezonu takip edecek takım deniliyordu, bir an önce sezonu takip etmek lazım....

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
Columbia takım kalabalık gerçekten aynı anda baska organızazyonlarada katılıyormus adamlar

• Beğen
Tepkiler: sadana

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Gelir

benim hatırladığım 80'li yıllardaki (daha eskisini pek araştırmadım) milli takım futbol maçlarında almandan ingilizden 8 10 tane yiyip tabiri caizse popomuzun üstüne otururduk. murat ağırdilli'nin dediği gibi zaman herşeye ilaçdır. o zamanki milli futbolcularımızda bugünkü bisikletçi arkadaşların verdiği raportajlara benzer rapotajlar verirlerdi.ben umutluyum bu kadar karamsar olmaya gerek yok.mühim olan bundan ders çıkarabilmek.

Aydın Hiçyılmaz

Daimi Üye
Tepki
129
@FREEKARTAL
Koskaca Başkent Ankara'da trafik sorunu olmadan rahatça bisiklet antremanı yapabileceğin doğru dürüst tek bir yol bile yok. Şimdi gelde Ankara'dan sporcu çıkmasını bekle.

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
düzelir yeterki insanlar hevesli olsun ben daha iyi olacağına inanıyorum ama büğün ama yarın mutlaka daha güzel olacak...

Ongun Yücesan

Aktif Üye
Tepki
97
Kern çok direndi, muazzam heyecan ile bekledik, acaba "ana grup yetişecek mi?" diye. Grup son 800'de yetişti, önce Visconti fırladı, ardından Greipel fırladı... Korkunç bir bitiş oldu...