Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

450 TL ye kadar bisiklet önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Savas.S tarafından paylaşıldı.

1. Savas.S

Savas.S Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Selam arkadaşlar, aranızda yeniyim ve bu ilk mesajım :)

Yaklaşık 1 aydır bisiklet almayı düşünüyorum. Bisikleti sürekli kullanacağıma inanıyorum fakat iş durumlarından Antalya'dan İstanbul'a taşınma durumu olabilir. Bunun için bisiklete çok fazla para vermek istemiyorum. Çünkü sonraki bisikletimde daha iyi bir fiyata daha sağlam bir bisiklet almayı düşünüyorum.

Bütçem başlıkta belirttiğim kadardır ve özellikle son 1 haftadır Salcano NG 650'yi araştırıyorum. Çünkü bu fiyata bulabileceğim en iyi bisiklet olarak düşünüyorum.

Bir kaç bisiklet buldum ve bu bisikletlerin linklerini aşağı koyuyorum. Siz hangisini önerirsiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...21-ihtiyacda-dolayi-satiyorum-134085658/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-sedona-dag-bisikleti-134444083/detay
    http://www.spordunyasi.com/urun/salcano-nova-26.aspx?ref=akakce&v=1.4.4

* Bisikleti Antalya'da şehir içerisinde kullanacağım.

2. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle aklınızdan şu çift amortisörlü hantal bisikleti çıkarın. Aluminyum , ön amörtisörlü bisikletlere bakmanızı öneririm. Örnek . Salcano ng650 . Kron xc150 , yada ikinci el sedonada iyi gözüküyor. Yollar iyiyse amortisöre bile gerek yok. 28 inç şehir bisikletlerinede bakabilirsiniz.

3. Savas.S

Savas.S Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
  4. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
  5. Emre Sertkaya

Emre Sertkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    arkadasın dediği gibi çift amortısorluden uzak durun . Zaten onlar nıye o kadar pahalıymıs anlamadım 350 tl bile çok onlara . Eğer benım işi gorulsun mantıgıyla alacaksanız 100 lıralık bısıklette goturur . Neyse hocam Siz ilerleyen vakıtlerde daha ust sevıye bırsey alacagınızı soylemıssınız . Eğer arada çok fazla vakıt yoksa bekleyın almısken en iyisini alın . Ama saglam üst sevıye bır seyi uzun bır aradan sonra alacaksanız ng650 , kron x 150 işinizi gorur . Hem bu bısıkletlerde tamir işini felanda çözersiniz . Diğer bisiklette size yardımcı olur ayrıca 2. el olarak daha kolay elden cıkartırsınız bu tur bısıkletlerı . Ama cıft amortısorlu tanınmadık bir marka alsanız 2. el olarak satmakta gucluk cekersınız .

Eğer dağ bısıkletınde kararlıysanız ng650 de olabılır kron xc 150 de olabılır . Sureklı sehır ıcınde kullanacaksanız dag bısıkleti bir süre sonra sıkıyor belki yol lastıgı takmak cozum olabılır . Eğer sureklı şehir içinde kullanılacaksa dağ bisikleti almayın . Şehir tur bisikletleri alınabılır . Ama onlarda 600 700 tl den başlıyor galiba . şehir bisikletleri hakkında fazla bılgım yok malesef.

6. Serhat.Y

Serhat.Y Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    sedonayı kaçırma bence

7. Savas.S

Savas.S Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Şuan kafama yatan en iyi bisiklet bu oldu : SALCANO NG 650 29 HD

İnanın çok kararsızım yardımcı olun arkadaşlar, NG 650 29HD doğru karar olur mu?

8. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    0 Bisiklet almanı öneririm Salcano NG650 güzel bir model tabi ama Salcano markasının servisinden hayır bekleme acayip sıkıntıdır forumdan okuduğum kadarı ile, 1 tane kişi bulamazsın servisten memnun olan.

http://www.bianchi.com.tr/urunler.aspx?kat=2&akat=2&urunid=348 Şu modele de bakabilirsiniz, ıslak yollarda ve çamurlu yollarda çok fazla sürmeyecek iseniz disk frene + ücret vermeye de gerek yok.