Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

425 tl ye kron xc 150 alicam sizce nasıl?

Konu, 'Kron' kısmında ali şahinn tarafından paylaşıldı.

1. ali şahinn

ali şahinn Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    okul gidip gelmek için kullanılacak kron xc 150 alıcam
    boy 1.85
    kilo 85
    günlük 10-15 kilometre yol gidicem
    400-500 tl arasi bir bisiklet alicam

2. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Acele etmeyin bence Sedona 701'e bakin derim daha kaliteli parcalari

3. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  4. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kron xc 250'nin kadrosu her türlü modifiyeye açık.Kron xc150 6061 aluminyum.İlk defa bu yıl kron'nun 6061 aluye geçtiğini gördüm.Sedona 701 donanım olarak pek fark yok.Sedona'da 6061 aluminyum.Kron xc 250 özellikle 7005 aluminyum tercih ederim.Disk fren yerine v-fren daha iyi olur.Mekanik fren fazla tercih edilmiyor.Yinede kullanım alanına göre iyi olabilir.Hd frenliler daha iyi oluyor.Disk fren 1 kg gibi fazla ağırlık.29'' mtblerde yüksek donanımlarda iyi olur.29'' mtbler yokuşlarda zorlayıcı olur.29'' mtblerin jant ebatı aslında 28''dir.26'' jant mtblerdee 4 adet heybeli çanta sıkıntısı var.Çok yönlü kullanım olarak 29'' disk xc 250 alınabilir.Bir kaç modifiye gerekir.İnce asfalt slim lastikle daha iyi yol şehir bisikletide olur.28'' jant olarak avantajlı yönleride az değil.

5. ali şahinn

ali şahinn Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    teşekkürler yorumlar için dönüş yollunda yokuş çok fazla olmasada olucak o yüzden hangisi daha iyi olur 2013 modelleri 540 tl kron xc250 fiyati iyimidir

6. Hüseyin Erdem

Hüseyin Erdem Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    XC 250 için 540 TL. uygun. Kullanımı konforlu, F/P olarak uygun aralıklarda bir bisiklet. Ben bir senedir kullanıyorum ve işinizi göreceğini düşünüyorum. Ancak iyi bir servis bulmanız şart.

7. Yasin K.

Yasin K. Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu başlıktaki kronu incelerken Sedona 701'e bakın tavsiyesini inceledim de sitede Sedona 321 Via gördüm. bu Nasıldır sizce fikri olan var mı ?

8. emre gülbüz

emre gülbüz Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Hocam bence eğer öğrenciyim diyorsanız ki biz öğrenciler üçün beşin hesabını yaparız, bahsettiğiniz 312 via'nın özelliklerine baktım ama bisiklette yeni olduğum için Shimano modellerini yeni yeni tanıyorum bu yüzden o bisiklet sram döşeli olduğunadn yorum yapamayacağım daha iyi bilenler cevap verirler ancak yardımcı olmaya çalışayım kendi çapımda; eğer siz de bisiklete yeni başlayacaksanız ve benim gibi okula gidip gelmek ilk sıradaysa bence xc 150 en mantıklısı. Zaten fiyat olarak belki de en ucuzudur. hem 26 jant olması yokuşu çıkarken fazla zorlanmamanıza yardımcı olabilir. İleriki zamanlarda birkaç ekipmanını değiştirerek işin zevkine vararak daha iyilerini alabilir veya kendiniz toplayabilirsiniz. Bence 425 lira gayet güzel xc150 için. ben yarım saat pazarlıktan sonra 430'a indirmiştim. Tekerleri hiç yere değdirmeden hemen ordaki bir asfalt lastiği ile de değiştirtebilirsiniz. o zaman biçilmiş kaftan olur. benim kanım böyle. eğer söylediklerimde bir yanlışlık varsa çaylaklığıma verin, yardımcı olmak isteyen bir acemiyim iyi pedallamalar :) bu arada eğer xc150 alacaksanız 20" alın derim, ben de sizin boyunuzdayım 18 mi alsam 20 mi alsam diye çok düşündüm ancak düz yolda süreceğim için 20 aldım, şuan çok rahat.

9. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    540 tl ye kron xc250 alacağına baan kalırsa şu: http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=926 salcanoyu ala nakitte 550 tl falan olur hani xc250 den daha iyi bir bisiklet vites sistemi olsun maşa olsun.

10. Turhan Atakan

Turhan Atakan Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    İki hafta oldu uzun araştırmalardan sonra 530 tlye xc150 disk fren siyah/kırmızı aldım.Bisiklet bence tam bir fiyat performans ürünü.Oldukça hafif,donanımı yeterli seviyede,güzel,çok şık ve çok karizma bence.Yolda bakan bir kez daha dönüp bakıyorTek eksiği kaliteli bir amortisör,onu da ileride halledicem.Youtube'de videosu var izlemeni öneririm.Ben şiddetle tavsiye ederim.Normal kullanım amacı için bisiklete servet ödeme.Saygılar

11. Yasin K.

Yasin K. Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hayırlı olsun bende Sedona 731 alabilirim belki. bakalım

12. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Mekanik disk fren olmasında,