Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

400TL-600TL arasında hangi b isikleti alabilirim?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ÖzerFurkan tarafından paylaşıldı.

1. ÖzerFurkan

ÖzerFurkan Üye

Seviye:
    400 TL ile 600 TL Arasında MTB arıyorum. bisiklet sürmeyi seviyorum ama yeni başlayacagım , (amatör olarak) bana hangi modeli ve markayı uygun görürsünüz?
    Cevaplayan abilerime ve arkadaşlarıma teşekkür ederim .

2. Umut SEFLEK

Umut SEFLEK Üye

Seviye:
    Forumda bu konuda acılan 100 lerce mesajdan gördüğüm kadarıyla bu fiyat aralığında en cok aşağıdakiler öneriliyor

400 - 470 TL arası Salcano NG 650,
    500 - 550 arasıda Kron XC 250
    * fiyatlar artık azcık değişmiş olabilir. Ben bu fiyatları alalı yaklaşık 4 ay oldu.

600 Tl icin bir model söyleyemiyorum ama yukarıdakilerle aynı özellikte ama 50-100 Tl fazla fiyatlı bircok model var. Bundan sonrası kişinin zevkine kalmış diyebilirim.

3. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Neden MTB alacaksın? Şehir bisikleti al.

4. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Yanlış görmüşsünüz. Tekrar bakın...

5. ÖzerFurkan

ÖzerFurkan Üye

Seviye:
    Şehir Bisikletiyle Taşlı Topraklı Yola Girdimmi çok sarsıyor bide hiç rahat olmuyor ama bianchi speed 3000 veya 2000 Nasıl sizce fiyatlarıda 480 civarında

6. volkanergvn

volkanergvn Yeni Üye

Seviye:
    hiç düşünme kron xc 250 al.
    ama dersenki ben bisikletimi çok zorlamıycam o zaman nd250 veya nd250d al
    nd250d nin duruşu özellikleri fiyatına göre çok iyi fakat disk frenini çok eleştiriyorlar, ama düzgün kullanırsan bisikletini, gerçekden kullanılacak bir bisiklet.

7. ÖzerFurkan

ÖzerFurkan Üye

Seviye:
    Kron xc250 alabilirim bütçeye tam geliyor ama forumda şikayetçiler çok fazla arka vites aktarıcısı parçalanan kopan kırılan v.b yönleriyle şikayetler bi hayli fazla bu yüzdende salcanoyu düşünüyorum. shimano disk fren rotorlu 160mm 2.0 dahil 55tl ön ve arkaya 110 tl olur biraz tuzlu olur ama salcanoda daha kullanışlı olucanı düşünüyorum

8. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
  9. emre4335

emre4335 Aktif Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bosuna mekanik disk alma bos para bakimida cok masrafli.Bunu forumdaki herkese sorabilirsin cogu ayni cevabi verir.Ayrica kron xc250 kotu degil ki vites.dagilma sorunu 1kisinin basina.gelmis oda shimano nun urun kaynakli sorunu.Kron xc250 forumdaki cogu kiside var.Urunden fazla sayida olunca arizada cok olabiliyor.Bu forumda krondan cok sayid memnun olanlarda var.Adamin arka vitesi dagilmis hemen vitesi dagilan arkadas kron almayin cok dandik diye yorum yapiyo.Sizce bu normal mi (dagilan vites shimano tourney) .Bisiklet sektorunde o kadar tourney marka arka.attirici varki senin sansina hatali mal gelmis bunun sonucunda yuku direk kron bisiklete yuklemek dogru degil bunu goren arkadaslarda ortaligi alevlendirip her kron xc250 konusu gordugunde kron almayin kimse begenmiyor veya bilmem masasi cok dandik diye yorum atiyorbiliyorlar.Masasi dandik felen degil onu soyleyeyim cunku baska bir konuda okumustum saticiya ustundeki masayi vermis 80 lira gibi paraya ustune 20 veya 30 lira verip suntour xct almis .Eger illa degistirmek istiyorsan ustundeki masayi saticiya verip ustune 20-30 TL verip kilitlemeli suntour xct alabilirsin.Diyecegim o ki kimsenin aldirisina gelme kendin hangisini begeniyorsan onu al simdiden hayirli olsun :D

10. Zaferataş

Zaferataş Yeni Üye

400 500 e alacağına 600 e Carraro 419 eğer denk getirebilirsen almanı tavsiye ederim.
    Bulamazsan salcano 240 srv veya 241 sv almanı öneririm.
    İlla bianchi alıcaksan varsa özdilek' e bi uğra orada bianchiler %18 indirimli ben aldım gayet iyi sadece servisinde sıkıntı vardı onuda Özdilek halletti sağolsun :)

11. gokberkoz

gokberkoz Üye

Seviye:
    furkan eğer gidebilirsen seda bisiklete yada doruk bisikletede bir bak ben doruk bisikletten kron xc250 aldım memnunun