Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

400 TL bütçe - Tavsiye lazım :|

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Nurettin Gözübüyük tarafından paylaşıldı.

1. Nurettin Gözübüyük

Nurettin Gözübüyük Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Merhaba arkadaşlar,

Eskişehir'de öğrenci yılımın son senesinde bisiklet almaya karar verdim biraz saçma bir tercih olsa da nereden başlasak kardır diye düşünüyorum. Bisikleti hayatımın bir parçası olarak yerleştirmeyi ve şehir içinde bir ulaşım aracı olarak kullanmayı düşünüyorum aynı zamanda. Yol/yarış bisikletlerine gerek hızı gerek görünümünden dolayı aşırı ilgi duyuyorum. Araştırmalarım veya inceledeğim ilanlarda dolayısıyla bu yönde oldu. İşin özü 400 TL bütçem var yarış bisikleti istiyorum 2.el olacak muhtemelen sizce mümkün mü ? Güzel bir model çıkabilir mi ?

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    XRS300'den başka seçeneğiniz yok ne yazık ki. Bütçenizi artırın ve en az Salcano XRS700 veya 800 almaya bakın. Hatta mümkünse ikinci elde daha iyi modellere yönelin.

3. ErenAslan

ErenAslan Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
  4. Nurettin Gözübüyük

Bisiklet:
    Bianchi
    Maalesef bütçem sınır noktasında :/ Sanırım yarış/yol bisikletini askerlikten sonraya ertelemek zorunda kalıcam. Peki 400 TL genel kategorilerde başlangıç için önerileriniz nelerdir bunun yanı sıra

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...edo-disk-fren-ozel-orum-jant-127697707/detay/

Bu ilan için bir yorum yapabilir misiniz, arkadaştan rica etsemde fiyatta bir indirimde bulunmadı. Şimdiden teşekkürler.

5. ErenAslan

ErenAslan Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    model parça bilgim pek yok daha bilgili arkadaşlar yorum yazarlar.bu sırada forumdaki eski konuları inceleyebilirsin.yüzlerce tavsiye konusu var.

6. Nurettin Gözübüyük

Bisiklet:
    Bianchi
    Yol bisikletindeki ısrarımı devam ettircem sanırım diğer bisikletler hiç içime sinmiyor nedense :|

1 yıllık kullanım için XRS300 almayı düşünüyorum daha sonra askere gideceğim için dönüşte daha üst bir modelle değiştirebilirim. Aslında konuyu açmamdaki sebeplerden biriside forumda satan bir arkadaş olursa fiyatta bir şekilde anlaşabiliriz ümidiydi :|

7. kkrryy

kkrryy Yeni Üye

Adı:
    Koray
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    2015 güncelliğinde bu bütçede bisiklet önerebilir misiniz 0 veya 2. el olması farketmez.