400 max 500 TL

Erhan Han

Üye
Tepki
4
Arkadaşlar maximum 500 TL ye sorunsuz problemsiz bisiklet arıyorum sıfır olması tercihim. (166 boy) gezi amaçlı kullanacağım. ayrıca hidrolik fren ile mekanik fren arasındaki avantaj nedir. Fiyatları etkileyen etkenlerden biride bu galiba. Ayrıca kask ta alacağım . Bilginize yardımcı olursanız sevinirim. Markalar çok güzel fiyatlarda ona göre.

Scudo

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dediğin fiyata kron xc 250, sedoa 701 alabilirsin. Dediğin bütçeye hidrolik disk frenli bisiklet alman zor, benim bildiğim o fiyata yok.

mustafa akman

Forum Bağımlısı
Tepki
3.632
hidrolik fren zaten 200tl üsütnde
v fren almalısın

kadro sorunsuz başla
diğer ekipmanları zaten yavaş yavaş değiştirmek isteyeceksin

güzel bir alışkanlıktır
vazgeçemezsin

Erhan Han

Üye
Tepki
4
Teşekkürler formu rasgele buldum şuanda ayrılamıyorum bisiklet kullanmam tekrar başlamama vesile olacak sanıyorum . :)

Veysel Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
65
Arkadasların da belirtmiş oldugu üzere o fiyata disk fren biraz hayal gibi ancak 2. el bulursunuz ki o da ne derece güvenilir bilinmez.Komponent olarak güzel görünen bir Salcano serisi var fiyat/performans'ta üzerlerine yok diyebiliriz, Kadro ömrü uzun Salcano'ya göre bir basamak yukarıda O fiyata alınabilecek Kron xc 250 ve Sedona 701 mevcut. Tavsiyem madem hobi amaçlı kullanacaksınız sağlam kadro alın paranız olursa memnun kalmadıgınız parcayı degistirirsiniz.

Kadro boyuna gelirsek 1.66 boyunuz asagı yukarı 16-17 " kadrolara denk geliyor tavsiyem yine bir bisikletciden bisiklet kiralayıp veya alırken ikisini de denemeniz.Kimi ürünlerin 16'sı kimilerinin 17.5" leri mevcut.Hangisi size daha iyi uyuyorsa onu almanız önerilir.Şimdiden hayırlı olsun bütcelerimiz asagı yukarı aynı sizden önce alırsam ben size yardımcı olurum siz önce alırsanız sizden haber bekliyorum :)

Ayhan Cihangir

Daimi Üye
Tepki
269
Zaten gezi amaçlı kullanacakmışsın boşver disk freni dostum. V fren teknolojiside gelişti öyle eskisi gibi iki vidayla tutturulan bişey değil. Disk fren teknolojisi uzun süren ileri seviye inişler için Jantlar ısınmasın filan diye kullanılıyor. Gezi için o kadar de gerekmez diye düşünüyorum. Yani paranı arkadaşların dediği gibi diğer parçalara yatırım yaparsan daha karlı çıkarsın.

Muratcan Gümüş

Daimi Üye
Tepki
192
Erhan arkadaşım ben zaten V fren tavsiye ederim.. ve isterimki fiyata 100 TL daha koy al bir sedona borla.. ileride güzelde bir upgrade yaparsın olur biter.. :) xc500 de olabilir..

http://www.bikeandoutdoor.com/uploaded/urun/big_borla-mavi_1300127652.jpg