400-450 TL ye Mtb

Tepki
0
1.5 ay önce aldığım speed 4000 imi 10 gün önce çaldırdım ve daha bulamadım pek umudum da kalmadı o yüzden yeni bir bisiklet almak istiyorum ama param da kalmadı para biriktirip kışa doğru almayı düşünüyorum. Kış fiyatları yaz fiyatlarıyla aynı mı olur yoksa ucuzlarmı onu merak ediyorum, birde 400-450 TL ye bisiklet önerirseniz sevinirim, bianchi yi de 450 ye almıstım ama vites geçişlerinden şikayetciydim özellikle ön vites genelde 1 den 2 ye atmak zor oluyodu, aldıktan 1 hafta sonra pedal taraflarından cok ses gelmeye baslamıstı, o fiyata ondan daha iyi bir bisiklet bulabilirmiyim acaba.

Scudo

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Öncelikle geçmiş olsun.
Bu fiyata sıfır salcano ng650 v alabilirsiniz. Ng650 de bu fiyat aralığındaki bisikletler arasında en çok tercih edilenlerdendir.
Benim düşüncem hem piyasanın durgunlaşması hemde satıcıların elinde kalan o yıla ait bisiklet modellerini tüketmesi için daha makul fiyata kışın alınabilir diye düşünüyorum. Ama almak istediğiniz fiyat aralığı çok hatrı sayılır bir rakam olmadığı için çok fazla düşüş beklememekte gerekir.

kolay gelsin

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
Gecmis olsun kardes umarım kafana göre yeni bir bisiklet bulursun

S.Yılmaz

Üye
Tepki
2
Geçmiş Olsun
Bende 3 gündür aynı bütçeyle bisiklet araştırıyorum. Forumdaki arkdaşların yardımıyla Salcano NG650 yi buldum. İnternetteki fiyatları belli. Bursa içinde 7 tane dükkanın adreslerin buldum. Pazartesi oralara tek tek gidicem. Nakit son fiyat ne yapabilirler öğrenicem burada sana bildiririm.

Onur07

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Sedona
Öncelikle geçmiş olsun :( Kron xc250 tavsiye edebilirim bende ng650 alıcaktım ama Kron'u görünce fikrim değişti :)
2011 model bisikletler varsa onları daha ucuza alabilirsin aceleci davranıp pişman olma ;)
Şimdiden hayırlı olsun yeni alıcağın bisikletin

Tepki
0
Teşekkürler, ng650 aklımdaydı ama düsünüyodum sizin yorumlarınızdan sonra ng650 almaya karar verdim. O zamana kadar fiyatları da düşer umarım.