400-450 liraya dağ bisikleti

bellamy

Üye
Tepki
18
merhaba arkadaşlar
400-450 liraya dağ bisikleti alacağım.
bu alacağım bisiklet ile sık sık 50-60 km lik yol katedeceğim. sağlam bir bisiklet olmalı her şeyden önce. yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
öncelikle foruma hoşgeldiniz salcano impetus var o fiyata aslında biraz daha eklerseniz (495 lira) salcano alu modelini tavsiye ederim. bu arada hatayın neresinden ben mustafa kemalde okuyorum:)

bellamy

Üye
Tepki
18
@beyhan88

iskenderun. arsuz'a gidip geleceğim. :D eski bisikletim ile arsuz'a gidip gelmiştim bir kere de, turu tamamladıktan sonra yeni bir bisiklet almaya karar verdim.:eek:
bütçeyi biraz daha aşıp salcano astro'yu gözüme kestirdim. yalnız bu bisikleti hatay sınırları içerisinde bulabilir miyiz?
bir başka sorum da ileride bu bisikletin orijinal parçalarını nasıl temin edebiliriz?

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
@bellamy

hatay sınırları içinde bulabilirsin salcanonun resmi internet sitesine gir servis ve bayilerin adresleri var.
eğer bisikletten kaynaklanan hatalar olursa parça bulma işi servisin çünkü garantisi var hiç olmadı internette yedek parça çok rahat bulunuyor artık

lukunku86

Aktif Üye
Tepki
47
inş yakın bi zamanda resimlerini de eklersiniz,
bisikeltiniz şimdiden hayırlı olsun keyifli sürüşler...

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
şehiriçi veya şehirler arası yollar için CITYBIKE daha iyi olmaz mı?

(link)

şu bisikletim var, ilgilenirsen cevap yazabilirsiniz...

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
Bence biraz daha paranızı biriktiriniz ve 1000-1100 ye Salcano NG 255 SD bisikletini alın zira kış ayıda bisiklet sürmek zordur.Bu arada paranızı biriktirip daha sağlam ve binişinden daha çok zevk alacağınız bir bisiklete binin eğer acele derseniz 400TL lik bir bisiklet size işkence verecek ve en kısa zamanda yeni bir bisiklet aramaya başlayacaksınız ve aldığınız bisikleti çok aşağıda bir fiyata satmak zorunda kalacaksınız tecrbe konuşuyor bence beni dinleyin ve bekleyin

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@akif altıntav

Arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim.Verdiğin linkteki bisiklet iş görmeyen cinsten ancak çocukların görünüşüne aldanıp sokak içinde sürdükleri bir bisiklet türü.

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
Arkadaş zaten bisikletini almış olmalı artık.. Başlık haziran tarihli.. Bisikletini almış ve eskitmiştir bile.
Beni en çok ürküten şey İskenderun-Arsuz arasında bisikleti kullanacak olması. Aman orası nasıl bir tehlikeli yoldur öyle.. Bundan 5 sene kadar önce arabayla gittim o yoldan. Gerçekten altınızda araba bile varsa tırstırıcı bir yol. Keskin virajları var ve arabayla dahi biraz hızlı gidildiği taktirde uçurumdan aşağıya uçmak olası, çünkü kenarlarda sizi tutacak hiçbir bariyer, çelik tel vs. bulunmamakta. Hatta bir gece yine arabayla İskenderun' dan Arsuz' a giderken motorsikletlinin birine az kalsın çarpıyordum. Adam külüstür bir mobilet kullanıyor. Arka stopu da yanmıyor. Kapkaranlık yolda belli belirsiz gidiyor. Ben de virajı döndüğümde son anda önümde adamı fark ettim frene bastım adama çarpmama ramak kalmıştı..

Tepki
4
arkadasLar mecburiyetten aLdık bu bisikleti daha önce ımpetusum wardı caLındı bulunamadı okula gitmek için aldım ama biraz düzqün bi haLe qetirmem qeRk beni ezmek yerine bisikleti nasıl qüzelleştirebilirm onun için yardım eder msnız tşkkürLer

bellamy

Üye
Tepki
18
@S.Emre DURMAZ

Salcano Astro aldım arkadaşlar.
Aldığım bisiklet ile Arsuz yaptım bile.:D Hatta İskenderun'dan Antakya'ya da gittim. :D Bisikletim yolda bırakmadı çok şükür.

Bahsettiğiniz Arsuz yolu şu an eskiye oranla gayet iyi. Arsuz'a kadar olmasa da önemli bir kısmını artık çift şerit olarak gidip gelebiliyorsunuz. Eskisi gerçekten berbattı. Yollarda iyileşme var ancak sürücü zihniyetinde hiçbir şekilde bir değişiklik yok. 10 şerit de olsa bu bölgede trafikte çok dikkatli olmanız lazım. Hele de bisiklet sürüyorsanız.