Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi 4 Tane Bisiklet Kilidi (Alarmlı-Şifreli)

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında devilhere tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. devilhere

devilhere Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.Elimde fazlalık olan kilitleri satıyorum.Hepsi de çok az kullanılmıştır.(Toplamda 2-3 defa)

Kilidin rengi Yeşildi.Ben kadroya uygun olsun diye üzerine kırmızı bant yapıştırdım.İsteyen çıkartıp kullanır...(şifre değiştirme işlemi hakkında bilgi verilecektir)

FİYAT: 6 TL

Kilidin rengi Sarıydı.Ben kadroya uygun olsun diye üzerine kırmızı ve siyah bant yapıştırdım.İsteyen çıkartıp kullanır...(şifre değiştirme işlemi hakkında bilgi verilecektir)

FİYAT: 6 TL

Yale Alarmlı bisiklet kilidi.Çok ideal bir kilit.110 db lik bir ses çıkarıyor. İki aşamalı alarm sistemi vardır.İster ilkini ister ikisinin birden aktif hale getirebilirsiniz.İlkini aktif ettiğinizde sadece kablo kesildiğinde alarm aktif hale gelir.Eğer İkinci aşamayıda aktif hale getirirseniz dışardan herhangi bir zorlama veya darbe geldiği anda alarm devreye girer. Gayet sağlam ve güvenilir bir kilit.Anahtarları mevcut.(boyutları:12mm/1500mm - faturası mevcuttur.2 yıl garantisi vardır.)

FİYAT: 60 TL

Borelli Alarmlı bisiklet-motosiklet kilidi.Bisiklet için kaba.Ama motosikleti olanlar için ideal bir kilit.Kilidi zorladığınızda(dışardan bir darbe vs aldığında) 93 db lik bir ses çıkarıyor:)Gayet sağlam bir kilit.Anahtarları mevcut.(Uzunluk: 130 cm-Kalınlık 2,2 cm)

FİYAT: 15 TL

Konuyla ilgili görüşlerinizi-mesajlarınızı özelden iletirseniz sevinirim Teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.