Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

4 Sirilsiklam Mtb AŞki

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Elman TEMEL tarafından paylaşıldı.

1. Elman TEMEL

Elman TEMEL Bisikletkolik

Seviye:
    değerli forum dostları hepinize selamlar.BURSA NARLIDERE gezimizi bugün tamamladık.bu gezimizde elman(ben)-fatih abi(ytse_jam)-sabri abi(beverly)-kutsal(penelope) ve soner abi(ataruh)başrol oyuncularıydılar:)arkadaşlar gezi pazar sabahı bursa osmangazi metro istasyonunda buluşmamızla start aldı.tabi kutsalın lastikleri yolda gene konuştu:D.ordan ankara yoluyla kestel girişine kadar soner abimiz yanımızdaydı ama ailevi bi ziyaretten dolayı bize ancak oraya kadar eşlik edebildi(abi ayaklarına sağlık sen yalnız geri dönünce aklımız sende kaldı).yolda pek fazla foto çekemedik yüksek tempoyla 24 km boyunca asfalt yatık.ve narlıdereye giriş yolu.
    havanın ne kadar güzel olduğunu görüyorsunuz:)
    bu kayalık dağcıların tırmanış antremanlarını yaptıkları yer.bizde bisikletlerle tırmanacağız.
    ve yükse tempolu tırmanıştan sonra zirveye iice yaklaştık. zıpırlığımız gene üstümüzde kusura bakmayın:D
    bu tepede yamaç paraşütü atlamaları yapılıyor.
    ve zirvedeyiz köy resmen ayaklarımızın altında.kendimi bi ara bi ayağım çukurda hissettim:)
    ve işte yine yaramazlıklar:Dzirvede kazınmış mezar şeklinde bi çukur herkesin kafasında soru işaretleri oluştu ama onlarıda eğlenerek cevaplandırdık:)
    kutsal - sabri abi - fatih abi
    ve işte ben.vatanımın bayrağı dalgalanıyor üzerimde bende gururlu bi şekilde türk topraklarını seyrediyorum:)
    camlara dikkat.kimler var orda bi bakın.ziyafetten önce kendimizce eğlencemiz.:)
    ve köfte ekmek ziyafeti başlıyor(EKMEKLER ODUN EKMEĞİ:d)
    ve yemekten sonra yola koyuluyoruz.yağmur yağıyor.sırılsıklam olmuş durumdayız.ve bir sürpriz.ya arkadaşlar nedir benim bu milletin lastiklerinden çektiğim:D
    sabri abinin tubeles lastiği deliniyor.yedek iç lastiktiğin sibobu bozulunca.üzülelim mi gülelim mi derken makaraya başladık:Dnaapalım ağlıycağımıza gülelim dedik:)hemen araç yardımı çağırılıyor(yaw sabri abi yardım için enişte çağırılırmı ya akıl var mantık var:D eniştelere güven olmaz abi)
    kısa bi beklemeden sonra üşümüye başlayınca ısınmaya çalışan bisikletçiler:)araç gelince sabri abiyi yolcu ediyoz bizde sulu sulu pedallara asılıyoruz ve şehrin merkezine doğru yola çıkıyoruz
    [​IMG]([/
    ve merkezdeyiz eski adliye önünde.halimizden belli oluyordur yorgun ama bi o kadar mutlu olduğumuz.birazcık kirliyiz kusura bakmayın:D

gezinin raporu :katedilen mesafe 47 km.
    :eek:rtalama hız 31,7km/s
    geziye mal olanlar :4 ad iç lastik(biri tubeles)
    :benim gözlüğüm
    :yedek mataram
    :kulalık kablo klipsi

ya kısacası şunu söyliim,uzun zamandır hiç bu kadar eğlenmemiştim.katılan bütün arkadaşlara slm'lar saygılar teşekkür ederim hepinize.umarım hepiniz benim gibi keyif almışsınızdır bu gezide.

2. by_cix

by_cix Aktif Üye

Seviye:
    öncelikle hepinizi gönülden kutlarım müthiş güzel bir gezi olmuş Bursa'da olsaydım sizi yalnız bırakmazdım ama kısmet diilmiş :( en son gezim fatih abi ile fotosunu çektiğiniz yamaç paraşütü atlama noktasına tırmanısımızdı keşke bende sizlere katılabilseydim neyse ayaklarınıza yüreğinize sağlık paylaşım için çok teşekkürler

3. Lütfü Çolak

Lütfü Çolak Bisikletkolik

Seviye:
    güzel gezi,
    gezi sonunda da güzel bir mükafat.
    afiyet şeker olsun.

paylaşım için teşekkürler.

4. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Çok güzel gezi olmuş arkadaşlar aksiliklere rağmen. Ayaklarınıza sağlık.
    Fotoğraflar harika. İnsanın bir an aranızda olası geliyor.
    Paylaşım için teşekkürler..

Sevgiler...

5. penelope

penelope Aktif Üye

Seviye:
    abi cok guzel gezı oldu ya. donuma kadar ıslandım.zaten lastık patlatmadan bi gezım gecmıo işin tadı tuzu. gelemeyenler çatlasın patlasın :D soner abiye tesekkrler bu arada bize eslık ettıgı ıcın abi merak etme ben senın yerınede ıslandım :D

6. Elman TEMEL

Seviye:
    teşekkür ederim by_cix seninle tanışma fırsatımız olmadı ama en yakın zamnda aramıza bekleriz seni.görüşmek dileğiyle

felis911 bunu beğendi.
  7. Elman TEMEL

Seviye:
    teşekkürler lütfü bey.dediğim gibi uzun zamandır bu kadar eğlenmedim:)

8. Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik Forum Bağımlısı

Seviye:
    5 kişi başlayıp, aksilikler yüzüden 3 kişi bitirdik gezimizi fakat yağmur altında km.lerce sürmek ve teknik iniş kısa olsa da çok güzeldi. Sabri bizden epey sonra inişe başlasa da, ben:" vay hız 45-50ye ulaşmış" derken yanımdan geçti gitti :D
    kayalıkların zirvesinde yağmur çiselemeye başlayınca diğer tepeye tırmanmaktan vazgeçtik. bu arada inerken kaya tırmanışına gelen arkadaşlarla karşılaştık, onlar tırmanışlarını yarım bırakmak zorunda kaldılar yağmur yüzünden.

yine çok keyif aldığımız bir gezi yapmış olduk,köprü üzerindeki muhabbet de harikaydı, üşüdükçe gülüyorduk:D şunu da anladık ki asfalt yollar bize göre değil.
    elman geziyi paylaştığın için çok teşekkür...

ee haftaya pazar nerdeyiz. ;)

9. Elman TEMEL

Seviye:
    serkan bey teşekkürler.umarım en yakın zamanda hepimiz bi organizasyonda bi arada oluruz tanışırız kaynaşırız.bu arada türkiye turu için desteğimiz sonsuz hatta eğer işten zaman ayırabilirsem sizlere katılmayı çok isterim.

10. Nau04

Nau04 Üye

Seviye:
    arkadaşlar ayaklarınıza sağlık. süpper bir gezi olmuş. hiç görmediğim bir köşesi bursanın.. cennet gibi bir şehirdeyiz. bu imkanları sonuna kadar kullanacağız.

sevgili fatih, antrenman yarışı için biraraya gelelim

11. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    Tebrikler baya bi ıslanmışsınız umarım çekmezsiniz. Her hava ve yol koşulunda bursa ekibinin yeni maceralara yelken açmaya pardon pedal çevirmeye hazır olduğunu birkez daha cemi cümleye göstermiş olmanızdan ve fotolarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

12. Elman TEMEL

Seviye:
    teşekkürler.abi sizide bi sonrki gezimizde aramızda görmek isteriz.

13. Elman TEMEL

Seviye:
    teşekkürler ediz bey.sizinle tanışma fırsatımız olmadı ama bir sonraki gezide aramızda olmanız dileğiyle

14. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    çok güzel bir gezi miş. elinize sağlık.
    hele ki o yüksekliğe çıkmak için nasıl bir performans gerektiğini sormuyorum bile.
    ayrıca yüksek yerlere çok yanaşmış ve uçurum kenarlarında artistik pozlar verilmiş:) dikkat edin , düşmeyin...
    sevgiler

15. Elman TEMEL

Seviye:
    banu hanım aşağı düşmemek için neler çektiğimizi bi bilseniz:Dyorumunuz için teşekkürler

16. beverly

beverly Forum Demirbaşı

Seviye:
    super zevkli bi geziydi. yol boyu gulerek gittik, iyi bi cikis hizli bi inis yaptik, kamyoncu lokantasina benzeyen bi yerde kofte ekmek yedik( milletin bize uzaydan gelmismisiz gibi bakislari altinda:)). arkasindan sagnak yagista yol aldik. agzimis yuzumuz camur doalrken bile hala guluyoduk. uzun zamandir bu kadar gulmemistim. butun gezi arkadaslarima tesekkur ediyorum bu ortami bana yasattiklari icin.( bu arada benim bisikletteki ariza nedeniyle 1 saatten fazla benimle birlikte yagmur altinda yardim beklediler.haklarini odeyemem...)

17. nicaleus

nicaleus Aktif Üye

Seviye:
    abi hata sizlerde yaw:D bu kutsal geldimi lastikler sıradan patlar:D :D şaka şaka alınma kutsalcım. Buarada Sabri abi,Fatih abi,Elman abey ve Kutsal:D süper gezi olmus inanın bende bugün fuara gittim hep arayayım dedim ama kontör yoktu arayamadım zaten arasam da yağmurdan kaçmakla mesgul olduğunuzdan konusamazdık:D ama süper stres atmıssınız 10 numero gezi
    saygılar...

18. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    bu güzel havayı degerlendirmişsiniz arkadaşlar gerçekten çok güzel fotoğraflar yükseklik korkusu olan bakmasın paylaşım için teşekkürler :)

19. penelope

penelope Aktif Üye

Seviye:
    unutmadan söleyım. elmana içlastıklerımızı degıstırırken yardımları ıcın tesekkurler.adamcagız her gezıde benım iç lastıklerı degıstırıo :D

20. Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik Forum Bağımlısı

Seviye:
    :D kutsal, demekki artık senin dış lastikleri değiştirmenin zamanı gelmiş..