Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

4 secenekden hangisi daha mantiklidir ?

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında hakan büyükkaya tarafından paylaşıldı.

1. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
  2. yiğt

yiğt Aktif Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    Tecrübeli değilim fakat hepsi Sora donanımlı , F/P olarak Whistle önde basıyor . Aynı zamanda gözüne hoş gözükeni alabilirsin bence

3. serdar canıbeyaz

serdar canıbeyaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    2.el deki giant defy derim ben ,diğerleri sıfır olsada giant daha mantıklı bır secım olur..o olmazsa whistle carraro bianchi yi bence his seceneklerın arasına alma derim ben, satma gibi bir girişimin olursa aralarında giant ı daha rahat satabilirsin grupsetide fena degıl

4. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Tesekkur ederim yorumunuz icin gianti satan arkadasla gorusuyorum muhtemelen alacagim goruntusu cok hosuma gidiyor ozellikle sari olmasi :) o olmazsa dediginiz whistle diye düşünüyorum.

Bazende kafami kurcalayan sabit kadrolu 28 er bi city bike alip yol gidonu takmak boyle bisey mesela gian tan daha mantikli olabilirmi hani lastik ebatlari buyuyecek biraz daha arazi kosullarina uyum sagliyacak diye kafami kurcaliyor :p ne dersiniz ?

5. TaylanEr

TaylanEr Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Satış olarak Giant daha önde ama özellik olarak Carraro biraz daha önde görünüyor...

6. Murat Bolel

Murat Bolel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    teknik konularda zayıfım demişsin bisiklet alırken herşeyden önemlisi kadro boyu bence onun dışındaki herşeyi kafana göre değiştirirsin sorun olmaz.giantin kadro ölçüsü small muş boyuna uygun olmasına aman dikkat et kardeşim

7. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Boyum 171 bacak ölçüm 85 sanirim egilip bukulup anca olcebildim :) bana uygunmudur. Birde giantin teker olcusu nedir kucuk gibi gorunuyor arkadasin 28 er ghost marka şehir bisikletine bindim at gibiydi teker caplari n me kadar fark eder beni cok etkilermi acaba ?

8. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben iyice corba oldum karıştim yol bisikletlerine hastayim ama 28 er şehir bisikleti alip gidon vs değiştirip yol bisikleti görünümü vererek cyclocross gibimi yapsam diyorum hafif araziyede daha uygun olur hem... çözülmeme yardım nolur :(

9. hakan büyükkaya

hakan büyükkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye: