4 pistonlu xt

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
arkadaslar shimano nun xt serisinin önceki yıllarda 4 pistonlu bir hidrolik freni çıkmıştı bu frenin performansı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirmisiniz ve iyi bakımlı bir 4pistonlu xt daha iyi performans sağlar yoksa yeni bir deore hid. fren mi daha iyi performans sağlar

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Şimdi o ilk seri xt hidrolikler gerçekten çok performansı şimdiki deoreler yetişemez o performansa hala yani lx ler hatta şimdiki xt ler anca yani....

Ama o xt lerden bulmak zor bulduysanda kaçırma...

• Beğen
Tepkiler: eniskaratut

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Cagri hakli hatta ben tek geciyorum;yeni nesil biraz daha agirlik kaygisinda,o ilk cikan 4piston XTler guc olarak "tehlikeliydi" ama yeni LXler de XC kosullari icin oldukca iyiler.

Selamlar.

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
bizim bir abimizde varda ggerçekten çok bakımlı onu almayı düşünüyorum. birde forumdan idris satıyo onunki nasıl bilmöiyorum ama temiz birtane buldum almayı düşünüyorum yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
temiz olduğuna inanıyorsa bence kaçırma derim... Padleride şuan Yeşil bisiklette var en son biz kankama almıştık vardı hala yani pad sıkıntısıda yaşamassın...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@genar

idris abiden daha önce bir takım almıştık 4 pistonlu o kaliperlerden burda bir arkadaş kullanıyo gerçekten çok güzeller...daha önce 2 pistonlu xt kullanıyodu 4 pistonlu diye aldı bunları...Tavsiye ederim...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaslar bende var bu bahsettıgımızden cok manyachh tutuyo ama benım bı sorunum var yagını ne kullanıcaam bılmıyom

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
şuan için sanmıyorum ama ilerde olabilir.hidrolik yağ meselesine gelince shimano nun mineralli hidrolikleri var onlardan koyman gerekli