4 Nisan Sarı Sungur Göleti Seferi...

Scudo

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
(link)

Bu tabela Sarısungur piknik alanından dönerken Mamuca köyünü geçip Eskişehir'e dönerken soldaki bir caminin önündeydi. Yani aslında camisi vardı ;) Çok tutmuş olacak ki yeni yapılacak bir camiye de söküp götürmüşler tabelayı demek ki :D Hatta gördüğümüzde bu muhteşem iletiye hayran olup önünde fotoğraf da çekinmiştik.

Gezi güzel olmuş, ayaklarınıza sağlık. Ironman fotoğrafını da çok iyi yakalamışsın Gökhan, sanki hareketli biri değil de önünüzde oturan sabit biri çekmiş gibi net. Ben pek bi beceriksizim önden fotoğraf çekme konusunda, arkayı iyi yakalarsam kendi ağzımı, yüzümü yamultuyorum.

Bu haftasonu hava umarım güzel olur. Boğazımdaki faranjite rağmen katılmak istiyorum yapılacak her türlü etkinliğe.

Ozcan SEMET

Daimi Üye
Tepki
162
paylaşım için teşekkürler güzel bi gezi, keyifli bi akşam yemeği çok güzel bir gün geçirmişsiniz..

• Beğen
Tepkiler: Battalcan

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
@Umut Palabıyık

Bakalım bu haftasonu bişey yapabilecek miyiz. Ironman marifeti de muhtemelen makineden ya:) Olympus olunca:D:D:D

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
@Battalcan

Kesinlikle Gözlüğümün derecesini büyültme zamanı geldi.. :)
Afiyet olsun.Dostluğunuz da hep böyle güzel olsun.Sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: Battalcan

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
@Battalcan

bende de canon var ama sanırım biraz battal boy olması bisiklet üzerindeki fotoğraf çekme kabiliyetimi sınırlıyor ;)

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
@Umut Palabıyık

Battal derken:D Yok canım biliyorum sendeki Canon'u, parkta karanlıkta ışığa karşı ben kapkara bir ekran çıkarırken senin fotoda yüzler görünmüştü:D (Tabii hala o makineyse)