4 Mevsimlik Çadır Konusunda Öneri ve Tecrübelerinizi Bekliyorum

Yılmaz Adıgüzel

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
Abiler merhaba ben bisikletle kamp yapmak için çadır arıyorum.Aradığım çadırı yaz kış farketmez her mevsim kullanabilirim.Nisanda başlangıç yapmayı düşünüyorum zaten fakat nasıl bir çadır alacağıma karar veremedim.Forumlardan araştırdığıma göre 2 tenteli azami 3 kg ağırlığında çadırlara iyi deniliyor.Bende 2 tenteli güzel bir çadır buldum 4 mevsimlik.Bir bakarsanız yorumlarınız tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.Yada önerileriniz varsada memnun olurum..Aradığım sağlam 2 kişilik ve 4 mevsimlik çadır..

(link)

Scudo

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Linkteki çadırı alabilirsin. Kalitesi ispatlanmış iyi bir çadırdır.

Tepki
17
Bisiklet
Trek
Haha yazıyı okurken sana onerecegım cadırın lınkını yollamıssın yenı aldım uludagda test ettım o fırtınalı gecelerı usumeden gecırdım tavsıye ederım.

• Beğen
Tepkiler: Yılmaz Adıgüzel

Yılmaz Adıgüzel

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar hiç kötü yorum duymadım çadırla alakalı o yüzden alıyorum bu çadırı.:)

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Husky bizam ya da bird modelleri işinizi fazlasıyla görecektir. ben bird modelini kullanıyorum 3 kişilik... En az 2 kişilik çadır almanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Yılmaz Adıgüzel

Deniz Caz

Daimi Üye
Tepki
63
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar hazır konu açılmış bir sorum olacaktı 2 kişilik 2 mevsimlik çadır arıyorum yağmur geçirmesin yeter içine bisikletim ve benim sığacağım boyutlarda bişey olsun istiyorum fiyatı ucuz birşey :)