Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

4. Levent'ten selamlar

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Selim Tanören tarafından paylaşıldı.

1. Selim Tanören

Selim Tanören Yeni Üye

Halihazırda endruo motosiklet kullanıcısıyım. Günlük olarak motosikletimi 4. Levent-Taksim arası işe gidiş gelişlerde kullanıyor ve her fırsatta uzun yola çıkıyorum. Hem bisikleti küçüklüğümden beri çok sevdiğimden hem de motosiklete binmeye başladığımdan beri göbek yaptığımdan pedallamaya başlamak istiyorum. İlk etapta başlangıç seviyesi bir tur bisikleti alarak haftada 2-3 gün işe bisikletle gitmeyi planlıyorum. Bu doğrultuda Salcano City Fun 60'ı gözüme kestirdim ama İstanbul'da hiçbir yerde boyuma posuma uygun kadro bulamadım. Bu arada boyum 188 cm, bacak boyum 90 cm :D 600 TL param var. Bana önerebileceğiniz ikinci el bisiklet olursa da tekliflere açığım. Herkese iyi forumlar.

2. Gökhan Kuş

Gökhan Kuş Çavuş

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selam ben salcano İstanbul m kullanıyorum boyumuz ayni bence senin için başlangıçta ideal olabilir ben bi kaç aksamini degistirdim adam oldu :)

3. Efe Yamac Yarbasi

Efe Yamac Yarbasi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    boy/bacak boyumuz aynı sayılır. salcano 20" city sport kullanmıştım, bayaa küçük gelmişti. şehir bisikleti alacaksanız mümkünse 22" kadrolu falan alın, gerçi onlar da yerli markalarda yok.

4. Gökhan Kuş

Gökhan Kuş Çavuş

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Benim onerdigim modelin 2.elini 400 TL gibi fiyata rahatlıkla bulabilirsin geri kalan 200 TL de sende kalır onunla bazı aksamları degistirirsin örnegin orta yatak ve ön arka göbek veya istersen tekerlekler ve gidon. Bu söylediğim işlemleri salcano İstanbul m modeli için yaparsan söylediğin fiyata çok iyi birşey olmasa bile seni bir süre götürür. Ben orijinal haliyle 6-7 aydır bir sürü yer gezdim ve de bende yeğen çok onları da bu bisikletle gezdirdim banamisin demedi. Yada btwin şehir al fiyat uygun ömür boyu kadro garantisi var ama şehir bisikletleri biraz ağır.

5. Ersin savaş

Ersin savaş Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    4. Levent Taksim devam mı?