Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

4.levent'ten Merhaba

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Erdem Çelebi tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Çelebi

Erdem Çelebi Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba,

Adım Erdem, 29 yaşındayım. 4.levent'te oturuyorum iş yerim ortaköy'de çocukluğumda İstanbul'da bisikletle arkadaşlarla giderdik okul askerlik iş yoğunluğu derken yıllar geçti fırsat bulamadım baya süre önce bıraktım. Şimdi daha tekrar başlıyoruz iki arkadaş, yakın bölgelerdeki bisiklet tutkunlarıyla tanışmak ve için geldim, saygılar

2. KaanG

KaanG Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Hoşgeldiniz. Maslak'tayım ben, bazen İstinye->sahil->Ortaköy üzerinden işe gidiyorum, saat uyarsa beklerim sabah sporu olarak :)

3. aykut yiğitel

aykut yiğitel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Hoşgeldiniz. Ben de 4.Levent'te ikamet ediyorum. Tatil gunleri sabah erkenden 4.levent-baltalimani-sariyer-garipçe köyü yapıp dönüyorum. Toplam 60 km yaklasik 3 saat suruyor.

4. Erdem Çelebi

Erdem Çelebi Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sağolun harika olur, bende gece çalışıyorum akşam 8 sabah 8 arası mesaim sabah 8'de bitiyor bir gün spora gidiyorum diğer gün boş haftanın her günü aynı şekilde hafta sonu bir arkadaşım daha var oda benimle yeni başladı, bisiklet yeni sipariş verdim aksesuar ve giysi olarak ne alacağımı bilmiyorum onu araştırıyorum öneriniz olursa çok işimi kolaylaştıracak saygılar

5. Erdem Çelebi

Erdem Çelebi Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sabah erkenden katılabiliriz harika olur

6. Tolga Akman

Tolga Akman Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Selam arkadaşlar
    Bende Tarabyaüstünde oturuyorum.İşyerim İstinyede.Sabahları Maslak yolu üzerinden aşağı İstinye ye inip işe gidiyorum.Akşamlarıda sahil yolundan Tarabya ya gidip bayırı tırmanıyorum :) Akşam 6 dan sonra sahil tarafında olursanız katılabilirim.
    Bol pedallamalar.

7. Erdem Çelebi

Erdem Çelebi Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba 15 yıl aradan sonra yeniden başlıyorum, iş yerim ortaköy'de işe gitmek için size katılabilirim tek yön olarak ama haftanın belli günleri Belgrad'a gidilebilir 16km bisiklet parkuru ve temiz hava eğer katılmak isterseniz bir iki güne tüm eksiklerimi tamamlamış olurum keyifli olacağına inanıyorum katılmanızın

8. Tolga Akman

Tolga Akman Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Selam Erdem
    Belgrad olayı kafama yattı gidebiliriz bencede ama senin çalışma saatlerin gece sanırım.Nasıl ayarlicaz?Sabahta işe giderken katılabilirim demişsin ama Ben hacıosman dan maslak yapıp ordan aşağı istinye ye iniyorum.Hem güzargah hem saatlerimiz uyuşmuyor gibi :)

9. Erdem Çelebi

Erdem Çelebi Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba Tolga işe akşam 8'de gidiyorum sabah 8'de işten çıkıyorum sabah 8 sonrası boş oluyorum, benim işim gereği teknik personelim arıza olmadıkça geceleri uyuma imkanım var o yüzden gündüzleri de uyanığım gündüzleri sabah 8'de mesaim bitiyor sonrasında herhangi bir saat belgrad'a gidilebilir 2 arkadaşım'a bu hafta aldık bisiklet ben eksiklerimi tamamladım diğer arkadaşlarımda bisiklet için uygun şort eldiven alacaklar biz 2-3 kişi gelebiliriz zaman denk oldukça yine forumdan 1 arkadaş daha vardı sanayi mahallesinde oturan uygun olursa oda gelebilir sanırım

10. Tolga Akman

Tolga Akman Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba Erdem.Benim çalışma saatlerim haftaarası 9-18 cumartesi 9-13. Yani cumartesi öğleden sonra yada pazar günü size katılabilirim.Siz haftaarasımı gitmeyi düşünüyorsunuz?

11. Erdem Çelebi

Erdem Çelebi Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ben haftanın bir kaç günü gitmeyi düşünüyorum ama cumartesi yada pazar günü bize uyar bizde çok yeniyiz bu hafta başladık kondisyonu yakalamak için 2 gün arayla gidebilirim iletişim kurup hafta sonu gidebiliriz 1-2 gün öncesinden plan yapıp

12. Tolga Akman

Tolga Akman Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bu haftasonu müsait değilim ama önümüzdeki haftalarda plan yapıp gidilebilir dediğin gibi.Siz gideceğiniz zaman nerde toplanıyorsunuz?

13. Erdem Çelebi

Erdem Çelebi Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bu cumartesi Belgrad Ormanı girişinde topluca buluşacağız 10:00 gibi aşağıda biraz açıklama ekledim eğer vaktin olursa senide bekleriz

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=115475

14. aykut yiğitel

aykut yiğitel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    25 mayis cumartesi saat 6:30-10:00 arasi 4. Levent - baltalimani - sariyer - garipce koyu turu yapacagim. Tempo ruzgar olmazsa 23-25 km/s. Gelmek isteyenler konuyu devam ettirebilir. Takipteyim

15. Veysel Clouser

Veysel Clouser Aktif Üye

Adı:
    V.Clouser
    Seviye:
    Konudaki herkese merhabalar.Ben Kağıthanede ikamet ediyorum.24-28 Temmuz arası herhangi bir gün Bahçeköy-Kilyos turu yapmayı düşünüyorum.Hala aktif olarak pedallıyorsanız bilikte tur yapabiliriz.Ya da benzeri bir tura ben de katılabilirim.Rota konusunda kesin karar vermiş değilim,farklı önerileriniz varsa değerlendirip birlikte karar verebiliriz fakat olabildiğince doğayla iç içe biir tur olsun istiyorum.Hepinize saygılar,sevgiler.

16. selim ayaz

selim ayaz Yeni Üye

Seviye:
  17. Nbaşar

Nbaşar Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Merhaba başar levent te oturmaktayım mesaj atarsanız uygun olduğum saatlerde size katılmak isterim .

18. Remzi YOL

Remzi YOL Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar.
    ben de sanayi mahallesinde oturuyorum.
    tur devam ediyorsa, ben de katılabilirim size