Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

4 ekim pazar ataşehir-aydos ormanı gezisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında arbek100 tarafından paylaşıldı.

1. arbek100

arbek100 Üye

Seviye:
    Arkadaşlar son anda yazıyorum kusuruma bakmayın:
    yarın sabah (Pazar) Yener Er ile ataşehir'den kayısşdağı, ortadağ ve aydos ormanı parkuru yapıp aydos'ta biraz temiz hava alıp gezindikten sonra aynı parkuru geri dönücez.
    Eğer katılmayı arzu eden arkadaşlar olursa ataşehir flora evleri sitesinin önünde saat 08.00'de bekleriz.
    teşekkürler
    Arbek
    cep :0532 3140532

Yener ER ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bol şanslar arbek dostum bu arada yeni yollar bulmak polinez ormanlarında iyi olacak özellikle orman yolları

arbek100 bunu beğendi.
  3. arbek100

arbek100 Üye

Seviye:
    Sağol kudret abi, sağ dizim iyileşti bu sefer de sol dizimle başım belada ama fazla zorlamadan tatlı tatlı bir gezmeyi düşünüyoruz yarın, herhalde bu sol diz ile tepeye tırmanmayız diye düşünüyorum...

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  4. Yener ER

Yener ER Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Sevgili Arbek'in kilavuzlugunda cok keyifli bir Aydos turu yaptik. Rota ve rotanin sonundaki orman icinde dolasmak, gol kenarinda oturup cay icmek cok iyi geldi. Yolda Behcet ve Tugrul abilerle karsilasmak ta guzel bir durum oldu. Bizi kopeklere karsi uyardiklari icin tesekkur ederiz:)

Pazar sabahlari, baska bir organizasyon yoksa, rutin sekilde Aydos'a gitmek guzel olabilir. Yolda trafik yok ve olma ihtimali de pek yok. Oglen olmadan gidip donmek mumkun, yani Pazar gununun kalanini oldurmeden aktivite gerceklesmi oluyor.

Dolayisiyla, bu fikre sicak bakanlar olursa Pazar sabahlarini bu sekilde degerlendirebiliriz.

arbek100 bunu beğendi.
  5. arbek100

arbek100 Üye

Seviye:
    ben de sevdim bu rotayı, tek problem köpekler onu da hallediyoruz bir şekilde..
    diğer sefer tepeye de çıkarız çok güzel manzara var.

Yener ER bunu beğendi.