Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi 4 aylık temiz 2011 sedona 321 Şehir/Tur bisikleti

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında b.özgür KUL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    Arkadaşlar herkese merhabalar.13.05.2011 tarihinde yazın tur amaçlı aldığım bisikletimi satmayı düşünüyorum.Bisiklet 4 aylıktır faturası duruyor ve garantisi devam etmektedir.Malum kış geliyor ve bisikletimi tutabileceğim rahat bir yerim yok.Dolayısıyla önümüzdeki yıla kadar saklamak için zor durumda kalacağıma ilkbahara kadar bisikletsiz kalmaya karar verdim. :)
    Yalnız fotoğraflarda görünen suluk fiyata dahil değildir.Bisikleti aldığım gibi orjinal hali ile satıyorum.

Üzerinde hiçbir değişiklik yapmadım ve bisiklet alındığı gibi durmaktadır.Kadro Boyu 50 cm dir.

Özellikleri :

Kadro 6061 Triple Butted
    Maşa Sedona 321 Aluminium
    Furş Neco CC142
    Gidon Tughra Racing 31.8 Lowe Rizer
    Boğaz Tughra Racing 31.8
    Sele Borusu Tughra Racing 31.6
    Sele Tughra Racing
    Vites Kolu Shimano Acera 360
    Ön Vites Shimano Tourney TX 51
    Arka Vites Shimano Acera 360
    Aynakol Shimano Acera 360-48t
    Pedal Wellgo LU-935
    Ruble Shımano HG30-8
    Zincir KMC Z-51
    Fren Kolu Shimano Acera 360
    Fren Tektro 837 AL
    Jant Alex Rims X2100
    Ön Hazne Shimano RM65
    Arka Hazne Shimano RM65
    Jant Teli Siyah
    Lastik CST
    İç Lastik CST

-Arkadaşlar bisikleti alırken Büyük sedona yazısının üzerinde milimetrik bir kısmın siyah biryere sürtündüğünü fark ettik.Hafif bir siyahlık olmuştu üzerinde.Ve orada bir oje yardımı ile hafif bir rötuş yaptık alırken.10 numaralı fotoğrafta görünmektedir.

-Ön attırıcının ayarsızlığını görünce ayar yaparken sıkılı bir parça olduğundan bağlı olduğu boruda hafif bir boya dökülmesi olmuştu.(Malum kadrodaki boyalar bayağı ince).İlk başta hafif bir sprey boya ile kapatabileceğimi düşündüm fakat olmayacağını anlayınca.Orjinalliği bozmak istemedim ve boruyu hafif bir ıslak zımpara ile temizleyip üzerine arabalara kaplanan siyah kaplama folyolarından alıp kapladım.11 numaralı fotoğrafta kaplamadan önceki hali vardır.

-8 numaralı fotoğrafta görünen maşa üzerindeki kaplama herhangi bi sorundan dolayı değildir.2 günlük bir tur yaptım.Öncesinde de elimde kalan folyo ile ne olur ne olmaz yolda bir çizik veya darbe sorun olmasın diye 2-3 kat folyoyu maşaya kullandım.Yani orala herhangi bir çizik vs yoktur.Kaplama koruma amaçlıdır.

-Bunun dışında bisikletin belli noktalarında koruma amaçlı kaplama yaptım aynı folyo ile.Dolayısıyla folyonun altı ilk günkü gibi durmaktadır.Yalnız foly birebir aynı renk olduğu için fotoğraflarda görünmeyebilir.

Bisiklette günlük kullanımlar sebebiyle olabilecek birkaç tane çok küçük kılcak çizikler olabilir bütün görebildiklerimi fotoğraflamaya çalıştım.Bisikletim çok temizdir dediğim gibi garantisi halen devam etmektedir.Çalışmasında parçalarında veya başka bir yerinde hiçbir sorunu yoktur.Yine de sormak istediğiniz bir soru olursa herzaman özel mesajla sorabilirsiniz.

Bisikletimin yanında tur için aldığım ve 1 kez kullandığım.Btwin marka Tak/çıkar özellikli arka taşıyıcıyı da hediye edeceğim.Ürün henüz sıfır gibidir sadece 1 kez kullandım.Vidaları vs herşeyi ile tamdır.Liste fiyatı 50 küsür lira civarındadır.

Bisikletime istediğim fiyat pazarlıksız 600 tl dir.Saklayacak yerim olmadığı için takas yapmayı malesef düşünmüyorum.Şehir dışında bir yere giderse (Bisiklet İstanbul'da dır)kargo ücreti alıcıya aittir.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.İyi günler.

2. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    semt neresi?

3. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    Özel mesaj yolladım.

4. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    İlan günceldir.

5. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Özel mesaj yollayamıyorum msn adresinizi bana yazarsanız sevinirim.

6. Somer Kozanoğlu

Somer Kozanoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Hocam yanlış anlama ama bisikletin 0'ı Sarıyerde 749 TL zaten.. Bence biraz daha fiyatı düşürmelisin...

http://mesutbisiklet.com/sedona-321

buda yalova http://www.aydinmotobike.com/product_info.php?cPath=113_56&products_id=1106

Hayırlı Satışlar

7. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    Ürünün yanında verdiğim arka taşıyıcı çok sağlam ve kaliteli bir ürün.Fiyatı 59 lira gibi birşey olmalı.Dikkatinizi çekerim.

8. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    Yanında vereceğim Arka taşıyıcının fotoğraflarını ekliyorum.Tur sırasında oluşmuş ufak bir çiziğini gördüm ve onu da fotoğrafladım.

9. Ilgaz S. Somer

Ilgaz S. Somer Yeni Üye

Seviye:
    Özel mesaj yollayamıyorum, bana siz özelden ulaşırsanız, bisikletinize talibim.

10. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    İlan günceldir.

11. b.özgür KUL

b.özgür KUL Üye

Seviye:
    Arkadaşlar istenirse arka taşıyıcı çıkarılarak fiyat konuşulabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.