4 Aralık Tarihi Yarımada turu

alper okumuş

Aktif Üye
Tepki
34
uskudar yada beşiktaş tarafından gelecek olan var ise benımle ırtıbata geçebilirler, 533 501 91 61

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Mustafa Bey maalesef haftalık devam ediyor. Sizlere eşlik edememek de çok fazla canımı sıkıyor.

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
daha önceden başka bir sözüm olduğu için maaaaleeseeeff katılamıyorum sizlere hayırlı pedallamalar..:):):):):):)

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@alper okumuş

selamlar ben beşiktaş istikametinden gidicem sanırsam .ama bir işim var bugün bu saaten sonra hallede bilirsem gelicem yoksa benim gelme işimde yatıcak sanırsam ben sizin teli kaydediyorum eğer işlerimi tamamlaya bilirsem gec saat olursa mesaj atarım size erken saate işimi bitire bilirsem sizi cepten rahatsız edicem.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ayetkin Erzan

suratımıza yarın bi adet 160 km çarpacak biliyorsun aytek 20 mayıs kartepe otel ve 200 km nin hikayesi bu çalışmak lazım,,,,ok yaydan çıktı ,,,,,kartepenin tapusu senin boynumuz kıldan incedir paşam,,,

:) :) :) :) :) :)

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar daha yeni işimi hallede bildim.ama sanırsam bu yorgunlukla yarın gelme ihtimalim yok.şimdiden yaptığınız turunuz hayırlı olsun ağız tadıyla gezip tozmanızı dilerim.iyi günler :mad: :mad: :mad:

• Beğen
Tepkiler: mustafa akman

mustafa akman

Forum Bağımlısı
Tepki
3.632
çok hoş bir tur oldu
(bir nokta hariç)
yanlız o da iyi bir tecrübe oldu
  • grup sürüşü
  • bilinmeyen yol
  • dikkat