350+ km antrenmanı (Ördek eti, manzara sosuyla birlikte)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
350 +++++++++++ turu, mekanik bir engel olmazsa, biyolojik olarak sorun olmayacak gibi görünüyor.

İronlar biyolojik değil de biyonik :eek: canlılar olabilir mi acaba ?

Tranvaya verilen zarar göz önüne alındığında, cyborg :eek: olma ihtimalleri bile var.

Scudo

dohansen

Üye
Tepki
33
Bisiklet
Corratec
abi muhteşemsiniz ya.

resimler hakikaten çok güzel. ben de istanbulda yaşayan bir konyalıyım. ama burda yaşadıgıma şimdi pişman oldum işte::)))) ayaklarınıza, nefeslerinize sağlık.

d.a.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Soner Sarıhan

Hocam özellikle Tramvaya çarpan o YıldırımIron'un ya dediğiniz gibi Cyborg robotu yada tüm vücutu titanyum protezle değiştirilmiş bir tıp mucizesi.

Yıldırımiron bizden bir gömlek üstün bir robot. Zira bizler sabah mideyi şarz etmeden yola çıkamazken o birgün öncesinden kalan şarz ile yola çıkabiliyor.
Serinin bu versiyonu özellikle dağ koşulları için üretilmiş. Ama yol performansı da güzel.

Hayret edilecek şeyler.. :cool:

Hocam birşey daha diyeyim; bildiğim kadarıyla Türkiyeden Hindistana bisikletle giden robot da icat olmuş. Adının baş harfi de Soner Hocay'mış.. :D

• Beğen
Tepkiler: lindemann

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
gene çığrından çıkmışsınız ayaklarınıza sağlık fotolar çok güzel olmuş hem pedal atıp hem böyle güzel fotoğraf çekmeyi nasıl başarıyorsunuz hayret doğrusu bileğinize kuvvet

mtb_by_rm

Üye
Tepki
46
siz muhteşem bi ekipsiniz ya, hayranım sizlere yine çok güsel bi gezi, adrenalin we macera dolu bi hafta sonu geçirmişsiniz... elinize ayağınıza sağlık. m_s_t abi sen bizim herşeyimizsin :D:D ...

• Beğen
Tepkiler: AHMTB

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
işte gizlenen gerçek değerli forum üyeleri en sonun da bu irondaşlarıma neden yetişemediğimi buldum uzun bir araştırma sonucu aşağıdaki gerçekle karşılaştım ve şok oldum bu adamlar harbi ironman mış
birisi cyborg mu dedi
http://i241.photobucket.com/albums/ff76/sgtalper/aaaa.png
buda ironların bacak yapısı bu bacaklara 350 km ne yapabilirki zaten konunun başında iron mesut ağzından 550 km bile yapar lafını kaçırdı
http://i241.photobucket.com/albums/ff76/sgtalper/1854_a_3416.jpg
usta benide alırmısın 350+ aday listesine bak sabahları aç karna 40 km yapıyorum yatıyorum sanma

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sgtalper

Ben bu bacakla uzayda pedal çevirmek istiyorum.
Samanyolu galaksisini bir oturumda enine pedallamak istiyorum. :cool:
Hesapladım, 125 milyon dünya yılına mal olacak bir proje bu..
Zaten Güneşin sıcacık deryarına girip tüm samanyolunu çepe çevre dolaşsam 255 milyon dünya yılına mal olur. Olsun. Geziye cumartesi sabahından çıkar pazar akşamına yine yetişiriz evlere. :cool:
Uzayda normal kilometre hesabı yok. Işık yılı var. Bilmeyenlerin bilgisine.. Onun için orada kilometre sökmez. :cool:

Einstein amca da zaman izafidir demiş. Onun için 255 milyon dünya yılını okuyupta uçuklamayın. Biz o parkuru bi cumartesi pazarda hallederiz.

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
http://http://i280.photobucket.com/albums/kk193/gokdaltercume/lad-161.jpg Dün oğlumla beraber Iron fotolarına bakıyorduk. Oğlan yukardaki fotoyu görünce :" Ablaaaa, koş Ezancı dedenin fotografına bak" :D :D Dedenin adı böylece "Ezancı dede oldu ...:)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@son of devil

Önce ilim, sonra film. (350 km lik Ironman filmini kastediyorum. ;) )

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
@gokdaltercume
http://i280.photobucket.com/albums/kk193/gokdaltercume/lad-161.jpg
Foto acilmiyor sanirim...

Tepki
671
@gokdaltercume

Aile boyu gezileri izlemeniz beni çok memnun etti. Ayrıca, oğlunuz benim için güzel bir benzetme yapmış sağlıcakla kalın selamlar.
dede

• Beğen
Tepkiler: lindemann

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.339
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mesut Girgiç

Güneş Sistemini terkedebilirseniz problem olmaz, alacağınız ivme ile evreni hiç pedal çevirmeden turlayabilirsiniz.

İstiyorsanız benim size vereceğim tarih, saat ve saniyede 9.11 m/s hızla dikey doğrultuda yeryüzünden (Mesela Konya Merkez, abdestli) bisikletlerinizle fırlamanız lazım. Bunu başarabilirseniz Dünya'dan kurtulursunuz ve gezegenlerin çekim etkilerini kullanarak beleşe Güneş Sistemi'ni katedebilirsiniz. Ama aileniz, çoluk-çocuk eş-dost, forum üyeleri falan ne der bilemem.

Dönüşünüz problemli olabilir

mstfa_gny

Aktif Üye
Tepki
66
süpersiniz.

cok güzel bir gezi olmuş.

bizle paylaştığınız için bu güzel fotoğraflarınızı cok teşekkür ederiz.:60: :60:

ben antalyadan mstfa_gny

ii akşamlar

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
mesut abi grubun yaş ortalaması kaç.valla helal olsun orta yaşı geçmiş adamlar,bünyeler o kadar yol yapıyorsa.....benim kendimi suya atmam lazım:D :D

ayağınıza sağlık....