Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

350-400-500 TL Bütçe

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Baturalp Bozalp tarafından paylaşıldı.

1. Baturalp Bozalp

Baturalp Bozalp Yeni Üye

Seviye:
    Öncelikle Merhaba arkadaslar .. Ben yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum.. Fiyat aralığım çok fazla değıl (350-500 ) ancak bu butceye ıyı bır bısıklet bulabılır mıyım ? Yada kendim toplasam daha mı ıyı olur ? Yardımlarınızı beklıyorum .. İyi akşamlar ..

Erol KOLAS ve gokhan erdogan bunu beğendi.
  2. Nail USANMAZ

Nail USANMAZ Bisikletkolik

Seviye:
    Selam.
    Tabii ki iyi bir bisiklet bulabilirsiniz. Bisiklet mağazalarından kampanyaya giren modellere bakabilir, 2.el makul donanımlı çelik gövdeli olmayan kaliteli bisikletler bulabilir veya zayıf donanımlı, çelik gövdeli sıfır bisikletler bulabilirsiniz.
    Forum 2.el bölümündeki seçeneklere bakabilirsiniz.
    Bisiklet toplamak bu seçeneklere göre oldukça pahalı olacaktır. Kolay gelsin.
    Hoşçakalın.

gokhan erdogan bunu beğendi.
  3. umutkahraman

umutkahraman Onursal Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    bencede kesinlikle toplamaya kalkışma.senin için en uygunu hazır almak.ben senin yerinde olsam 2. el alırdım.

4. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sedona Borla - Amoeba Hussar - Kron XC 500 yada 1000 vb bısıkletlere 2.el sahıp olabılırsın.Bıraz sabır edıp 2010 modellerın cıkmasını beklersen daha karlı cıkarsın :) Borla'nın fıyatı 500 600 TL arasında olabılır ve 0 guzel bır bısıklete sahıp olabılırsın.Toplama konusunda ıse kesınlıkle bulasma derım...Ancak 0 toplayacaksan o ayrı ;). İyi forumlar :)

5. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    bak dostum kesinlikle kendin gidip toplu bir bisiklet alma derim bunun yanında 0 almanıda önermem 2.el parçalarla şöyle bir bisiklet yapabilirsin

17 inc alloy kadro
    amoebaborla gidon gidon bogazı
    shımano acera fren vites kolları
    shımano acera fren bacakları
    scs fren pabuçları
    Cst traction dişli lastikler
    mc range zincir
    noname göbekli omega jantlar
    shımano altus arka attırıcı
    shımano acera ön attırıcı
    shımano ayna kol
    str ae 760 maşa(yağlandığında rock shox kadar esner)

bunları ikinci el olarak toplarsan tahminimce 300-325 tl arasında olur
    bunları 0 olarak toplarsan tahminimce 600tl yi bulur
    çok sağlam ve rahat bir bisikletin olur bisikletinin ağırlı yaklaşık 13.750 gr civarında olur istersen bende bu parçaların bazıları var sana uygun fiyattan satabilirim bana özelden msj atman yeterli((toplamak her zaman iyidir sebebi her parçayı özenle alman ve seçmen)) hadi iyi vites attırmalar

6. tevfik saka

tevfik saka Kıdemli Üye

Seviye:
    mertcan ne alakasız yorum yapıyosun ya yok satarım kardeşim burası senin dükkan değil adamın sorusuna doğru cevap ver!! arkadaşım bende öbür arkadalar gibi 2. el al derim hem yüksek donanım hemde ucuz olur toplamaya kalkarsan bu sefer de bayağı fazla masraf çıkar kendine iyi bak saygılar bye :D

sonEr´´ ve yiğit_kara26 bunu beğendi.
  7. Burak Yılmaz

Burak Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Geotech Ascent veya Geotech neon düşünülebilir.

8. Özgün ÇETİN

Özgün ÇETİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    2.el daha mantıklı eğer takip edilirse güzel bisikletler çıkabiliyor.:)

9. ALİ GÜNAY

ALİ GÜNAY Yeni Üye

Seviye:
    slm herkese arkadaslar bende aynı durumdayım 350 500 arası uzun yol icin ne önerirsiniz sıfırmı ikinci elmi alıyım..ayrıca biancinin replay hero modelleri icin düsüncelerinizi yazarsanız sevinirim herkese tskkrler simdiden

Özgün ÇETİN bunu beğendi.
  10. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Eğer alacağınız bisikleti en ince detayına kadar öğrenerek, vereceğiniz her kuruşa değecek şekilde elde edip binmeyi isterseniz forumumuzda daha çok eski konuları ve yorumları okuyup toplama bir bisiklet alacaksınız veya hazır alıp, alırken bazı parçalarını kişiselleştireceksiniz,

Ya da orta halli birşey olsun, üzerine fazla kafa yormayayım, bir an önce satın alayım derseniz, yine forumumuzdaki eski konuları okuyarak hazır satılan modellerden birini alabilirsiniz.
    Alınca bisikletlerimizin fotoğrafları bölümünde aracınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

11. emre küçük

emre küçük Yeni Üye

Seviye:
    xc 2000 öneririm

12. yiğit_kara26

yiğit_kara26 Forum Demirbaşı

Seviye:

arkadaşım lütfen konuşmalarımıza dikkat edelim mertcan forumda yenidir tamamen alışmamıştır bu şekilde konuşmanız yanlıştır saygılarımla iyi forumlar

sonEr´´ bunu beğendi.
  13. yiğit_kara26

yiğit_kara26 Forum Demirbaşı

Seviye:
    2007 xc 1000 kadro alıp temiz ikinci el parçalarla çok güzel bir bisiklet toplayabilirsin :)

14. mert erdogan

mert erdogan Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ben daha gecen hafta 2.el ama gıcır gıcır sıfırdan farksız durumda diyebilirim amoeba hussar aldım 380 tl ye.kararımı da forumda edindigim bilgi ve tavsiyelere gore verdim.biraz agır olması dışında gayet memnunum,yeni baslayanlar icin uygun bir secim diyebilirim

15. Cihan A.

Cihan A. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Yorum yaparken saygıyı göz ardı etmeyiniz...Düzgün cümleler kurup arkadaşlarınıza yardımcı olmanız daha iyi olur.Ayrıca güzel türkçemizi katletmeden kelimeleri ve cümleleri eksiksiz yazınız!!!

16. Cihan A.

Cihan A. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bisiklet alacak olan arkadaşlara duyrulur...Bütçem az ama kaliteli bir bisiklet istiyorum diyorsanız işte size bisiklet...Kron XC 3000 metalik gri.Yalnız parçaları XC 500 parçasıdır bunu unutmayınız.Bu yüzden fiyat uygun.Ben bisikleti gördüm.Rengi çok hoşuma gitti.Üzerindeki parçalarda başlangıç için iyi.Bisiklet 21 vites V-Fren.Taksitli fiyatı 550tl.Nakit 500tl'ye bırakıyorlar...Vakit bulusam resimlerini buraya yükleyeceğim arkadaşlar.İlgilenenler varsa Sirkeci Efor Bisikletten bilgi alabilirler.Ben ordan XC 4000 Aldım ve çok memnun kaldım.Bu yüzden bu bisikleti sizlere öneriyorum:)

17. BULUT ÇELİK

BULUT ÇELİK Forum Demirbaşı

Seviye:
    size tek tavsiyem iyice bir araştırın.... belirlediğiniz fiyata makul bir bisiklet alabilirsiniz forumda çok güzel konular var iyi kötü parçalardan braz anlayın ve kullanım amacınıza hitap edecek modellere bakın :in: iyi forumlar...

18. sadık özer

sadık özer Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    uzun yol için alacaksan eski yarış bisikletlerine yoğunlaş derim genel olarak çok sağlam oluyorlar sitelerden 150 200 liraya bulup üzerine istediğin parçalrı eklersin tek değiştirmen gereken tekerler olabilir jantlarla birlikte ama çok rahat bir performans sağlarsın emin ol bulursa eski beldesan bisikletleri tavsive ederim

19. norveçli balıkçı

norveçli balıkçı Yeni Üye

Seviye:
    ben de aynı fiyat aralığında bir bisiklet arıyorum lakin siteıdeki ikinci el bisiklet kısmını biraz karmaşık buldum bu nedenle pek fayda sağlayamadım.çünkü bisikletten ziyade yedek parça ilanları var. keşke iki kategoriyi ayırsalarmış...

20. AHMET SAFA

AHMET SAFA Aktif Üye

Seviye:
    bianchi almamanı tavsiye ederim bianchi işleri çok bozdu çok ağır bisiklet yapıo uzun yolda sıkıntı yaşarsın...sedano veya cube eğer maddi durumun yetiosa trek almanı tawsiye ederim...(trek ömür boyu garantili bir bisiklet) saygılar....