Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

35 Yaşında montana deluxe.

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında 3rk4n tarafından paylaşıldı.

1. 3rk4n

3rk4n Yeni Üye

Seviye:
    Babamın vafatından sonra ilk defa bugun merdiven boşluğundan çıkarttım onu hala cok diri ve paslanmamış göbekten 3 vitesli dinamosu pompa haznesi buluyor üzerinde küçükde bi arka terkilik kg olarak ne kadar bilmiyorum ama tek kolla taşınabiliyor 15 kg olabilir. Göbekten vitesli bu canavar kontra pedal ve kadroda en ufak bi kaynak yok sadece ön lastiği deforme olmuş durmaktan yapabileceklerimi ve tavsiyeleriniz görüşlerinizi cok merak ediyorum şimdiden iyi günler iyi çalışmalar.

Önder Özdoğan bunu beğendi.
  2. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    Bolca metal parlatıcı, yeni bir bagaj, kadronun boyalı kısımları için önce güzel bir temizlik sonra cila, yeni lastik ve iç lastikler, yeni elcikler, yeni fren pabuçları...

Çok az masraf ve biraz el emeğiyle pırıl pırıl bir bisiklet olabilir.

Önder Özdoğan bunu beğendi.
  3. 3rk4n

3rk4n Yeni Üye

Seviye:
    Bununla beraber şimdilik ise yarın yeni iç ve dış lastiklerimi alıcam çamurlukları ve arka terkiliği sölmek istiyorum ve daha rahat bir sele bunların için bu bisiklete uygulayabileceğim neler olabilir baba yadigarı kullanmak istedim almanya üretimi oradan kendi bi seyahatinde almış oldukca güzel bişi özellikle gidonu ve elcikleri aşırı rahat :) ve iyibir aliminyum jant falanda tavsiye edermisini fatdasını görürmüyüm

4. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    Selenin detaylı fotoğraflarını koyarsanız bir de etrafında marka emaresi yazı vs arasanız belki müşteri çıkar ;)

Jantlar paslıysa bu kötüye işaret ama arka göbekten vitesli olduğu için problem olabilir. Belki göbekten vitesi iptal edip ucuz bir tek vitesli tekerlerk alabilirsiniz.

5. 3rk4n

3rk4n Yeni Üye

Seviye:
    Jantlar paslı demeyimde gidon ve jant çemberi rengi soluk gibi matlaşmış diyebilirim sele ise söktüğüm parçaları satmayı düşünmüyorum. :) viteslerinide cok sevdim 3 vites ama cok verimli yani bunu rahat bir gezi bisikletine dönüştürcem işallah. Bu matlaşmış malzemeleri ne ile temizlemem lazim onun haricinde uzun süre yatan bi bisiklete baska neler yapmam lazim bakım babında.

6. smee

smee Aktif Üye

Seviye:
    metal parlatıcılar etkili bu konuda..

ben 404'ün ürünü olan met-par kullanmıştım, işe yaradı baya. henkel'in de benzer ürünü var. Nalbura metal parlatıcı dersen bulabilirsin sanırım.