Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

312 gün okyanusta kalıp rekor kıran Erden Eruç'tan Mesaj var.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Gürsel A. tarafından paylaşıldı.

1. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Bana gelen mesaj aşağıda:

(Gürsel Akay)
    Merhabalar.

Sizleri bilgilendirmek istedim...

8 Eylul Pazartesi aksami 1900’da 4. Levent’te Movenpick otelinde Halic Rotary icin yemekli bir sunum yapacagim. Katilmak isterseniz onceden baskanlari Asli Arisal’a haber verilmesi gerekiyor. Bir yemek ucreti odemek gerekecek... Bende Asli hanimin temas bilgileri var.

11 Eylul Persembe aksami ise saat 20:00’de Bogazici Universitesi Mezunlar Dernegi’nde Bogazici Vakfi yararina bir sunum yapacagim.

Bunun yaninda, eger ozellikle kurekci dostlarimiz bir toplanti salonu, oditoryum falan ayarlayabilirse, daha genis bir guruba, kurekci, doga sporcusu, dalgic ve diger dostlarimiza 13 Eylul Cumartesi aksami bir sunum duzenlenebilir.

Cetin bey? Aliriza kardesim? Atila bey? 13 Eylulde bu sunumun duzenlenmesi ve kurekci cevremize duyurulmasini siz yapabilir misiniz? Belki Gursel beyin doga sporcularinin katilimi, ya da TMOK’dan Aziz beyin baskalarinin katilimi yonunde onerileri olabilir. Eger o gun saat 20:30 ya da 21:00’de baslanirsa, varsa niyetli arkadaslarin iftar sonrasi katilimi mumkun olabilecektir.

Zamanimiz dar, cabuk davranirsak sonuc alinabilir. Ben sunum yapabilmek icin o Cumartesi aksamini acik biraktim...

Sevgiler, saygilar.

Erden Eruç
    Around-n-Over Kurumu Baskani
    http://www.KaslaGit.com
    http://www.Around-n-Over.org

2. keremkeke

keremkeke Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bilgilendirme için teşekkürler Gürsel bey

3. ozgur_jeo

ozgur_jeo Aktif Üye

Seviye:
    kaçırılmıycak bir organizasyon kendisi deneyimleri anlatmak izmirdede benzeri bi organizasyon düzenledi gittim dinledim tanıştığım için çok memnun kaldım

4. Ümit Bozyılan

Ümit Bozyılan Kıdemli Üye

Seviye:
    çok teşekkürler,,,
    peki bu mesaj bize de hitap ediyor mu??Yani bu sunumlara katılabilir miyiz?yoksa sadece mektubun gönderildiği kişi için mi geçerli?böyle bir sunumu uygun olursa kaçırmak istemem,,,
    bu konuda da bilgilendirirseniz sevinirim:)