Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

31 Temmuz Cumartesi Foça - Yenifoça - Kozbeyli

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Agamemnon tarafından paylaşıldı.

1. Agamemnon

Agamemnon Kıdemli Üye

Seviye:
    Sevgili Dostlar,

Biz 2 kişi Cumartesi sabahı arabalarımızla YeniköyKozbeyli kavşağına gideceğiz. Saat 6:00 gibi buradan Foça-Yenifoça-Kozbeyli yapıp tekrar aynı kavşağa geri döneceğiz.

Biz bu turu 5 Haziran'da yapmıştık. O turun detayları aşağıda

YeniköyKozbeyli kavşağından Foça yönüne 6:40 pedal basmaya başladık ve aynı noktaya 11:10'da döndük.

Gürgahımız: YeniköyKozbeyli kavşağı - Bağarası - Yenibağarası - Foça - Yenifoça - Kozbeyli - Yeniköy - YeniköyKozbeyli kavşağı.

Katedilen mesafe: 51.05 km
    Pedal basılan süre: 3:09'02''
    Ortalama hız: 16:20 km/h
    Toplam molalar: 1:30'
    Maksimum hız: 71.44 km/h (EY tarafından yapıldı)
    Katılımcılar: EY, YK ve MK.

Bu sefer molayı 30 dakika kısıp biraz daha hızlı gidip molalar ile birlikte 4 saatte bitirmek istiyoruz. Detaylı eğim haritası da bu linkte mevcut http://izmirbike.blogcu.com/5-haziran-foca-yenifoca-kozbeyli/8201591

Yarın İstanbul'da tüm gün toplantıda olacağım. Forumdaki sorulara cevap veremeyeceğim. 7den70e herkes kabulumuzdur...
    Sorularınız için mkumbaraci@garantileasing.com.tr adresine mail atabilirsiniz...

2. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Temponuz biraz düşük değil mi?

Agamemnon bunu beğendi.
  3. mrb bende katılmak istiyorum ama 6 aydır bisiklete binmiyorum yolda size yük olurum diye korkuyorum( mtb ile )bianchi wap

Agamemnon bunu beğendi.
  4. Agamemnon

Agamemnon Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba,

3 aydır bisiklet kullanıyorum ve toplam 1.000 km yol yapmışım ve ortalama hızım 20 km/h saat olmuştu. Bu turda eşim vardı biraz onu bekledik ve bu onun 2nci turuydu. Ayrıca diğer abimiz Ercan beyin bisikletinde sorun vardı.

Dediğim gibi bu turda bir öncekine göre daha hızlı olacak. Ercan abimiz bisikletini değiştirdi... Ortalama hızımızı 20 km/h saat olarak yapmayı hedefliyoruz...

Cem Unden bunu beğendi.
  5. Agamemnon

Agamemnon Kıdemli Üye

Seviye:
    Kesinlikle yük olmazsınız. Tur detaylarımızı belirttim. Bu turda hedefimiz ortalama 20km/h hız ile yol almak ve kısa su molaları vermek....

6. teşekkür ederim ama oraya arabayla gelemem arabam yok çünkü :(

7. yanlış anlamayın lütfen ben şimdi sizin başlangıç noktanıza geldiğimde yorulmuş olurum zaten biraz antreman yapmam lazım

8. bundan oniki yıl kadar önceydi galiba en son foçaya gittiğimde tek başıma o zamanlar bianchi yol vardı bende güner hocayla izmir takımına girmek üzereydim ama bir türlü hayat şartları beni pro olmaya izin vermedi karşıyakada yarışta 5. bile gelmiştim şimdi gözüm korkuyor

Cem Unden bunu beğendi.
  9. Agamemnon

Agamemnon Kıdemli Üye

Seviye:
    Nerde oturuyorsunuz? Çiğli'den bisikletiniz ile alabilirim sizi isterseniz?

10. bozyaka da oturuyorum ve aslında cumartesileri çalışıyorum pazar günü yapmayı düşünürmüsünüz acaba

11. Agamemnon

Agamemnon Kıdemli Üye

Seviye:
    Hayır. Başka bir turda görüşmek dileğiyle...

12. inşallah çok isterim size kolay gelsın iyi turlar