Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

31 Mayıs Cumartesi İzmir Baştan Başa ve sonunda Manisa

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında simpleman tarafından paylaşıldı.

1. simpleman

simpleman Yeni Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar,
    Öğrendik ki Cumartesi Manisa'da Manisa Tarzanı Çevre Günü dolayısıyla bir bisiklet etkinliği düzenlenecekmiş. Saat akşama doğru 5-6 gibi başlayacak etkinlik için İzmir'li bisikletçiler Ege Kampüs ana kapısında saat 3 te yola çıkacaklar. Biz de dedik ki (ben, Özgü, Hakan Abi(dalgıç Hakan)) 3e kadar da kös kös oturmayalım evde bişeyler yapalım. Ve karar verdik cumartesi sabah yani yarın saat 8 buçukta üçkuyular iskelede buluşup Urla tarafına gidiyoruz. Ve saat 3 te Manisa yolcularına yetişmek üzere Urla'dan uygun saatte Bornova'ya yola koyuluyoruz. Manisa'dan dönüşler otobüsle olacak belediye ücretsiz temin ediyor. Biz performansımıza göre dönüşü de bisikletle yapmayı düşünüyoruz. Bize katılmak isteyen arkadaşları bekleriz. Yanlız Manisa dönüşü hariç toplam 130km falan olacak yol gelmeyi düşünen arkadaşlar bunu göz önüne alırlar umarım. Herkese saygılar, sevgiler, selamlar. İyi pedallamalar...

İrtibat Telefonları: Özgü Özdemir: 05553643884 ve ben H.Olcay Ormankıran: 05057747237

unlu ve Levent Temiz bunu beğendi.
  2. gürçeşmeli

gürçeşmeli Yeni Üye

Kardeşim kimse oralı olmamış valla 130km duyan ortalıktan toz olmuş:D manisa yolu çok yokuşlu abi adamı öldürür siz daha düz yolu olan bölgeler secerseniz valla daha keyifli olur diyorum.