Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

31.avrasya maratonuna bisikletle katılabilecekmiyiz ?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Mehmet Karaçam tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Karaçam

Mehmet Karaçam Bisikletkolik

Seviye:
    31. Avrasya Maratonu 18 Ekim Pazar Günü Gerçekleştirilecek. Avrasya Maratonu Bu Yıl "İstanbul Koşuyor" Sloganı Start Alacak. .

31. Avrasya Maratonu 18 Ekim pazar günü gerçekleştirilecek. Avrasya Maratonu bu yıl "İstanbul Koşuyor" sloganı start alacak. 31. Avrasya Maratonu'na yerli ve yabancı 7 bin seçkin atletin katılması bekleniyor. Avrasya Maratonu ile birlikte gerçekleştirilen Halk Koşusu'nda da 100 bin İstanbullunun koşması bekleniyor.
    Bu yıl atletlere toplamda 1 milyon Dolar ödül dağıtılacak. Bayan ve Erkekler kategorilerinde ipi göğüsleyecek atlet, 50 bin Dolar ödül alacak. Eğer bir Türk Sporcu'nun şampiyon olması halinde 100 bin Dolar ödül kazanacağı açıklandı.

42.195 metrelik maraton pazar günü sabah saat 09.00'da ve Boğaziçi Köprüsü gişelerinin 800 metre gerisinden başlayacak. Maraton, Sultanahmet Meydanı'nda sona erecek. 8 kilometrelik halk koşusu ise Acıbadem Köprüsü'nden başlayıp Dolmabahçe'de bitecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Müdürü İlker Astarcı, hedeflerinin Kıtalararası Avrasya İstanbul Maratonu'nu dünyanın önde gelen maratonları arasına sokmak olduğunu söyledi.

arkadaşlar bu koşuya bisikletliler olarak katılabiliyormuyuz ? bilgisi olan,bilgi verirse sevinirim.

teşekkürler.

2. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    katılım formunda bisiklet vb. araçların katılmasının kesinlikle yasak olduğu yazıyor...

Mehmet Karaçam bunu beğendi.
  3. Mehmet Karaçam

Seviye:

evet bende telefon açıp bilgi aldım az önce,malefes bisikletle katılım yasakmış
    :(

4. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    geçen yılda bu şekilde bir durum söz konusu oldu,
    bisikletlerle katılım olacakmı olmayacakmı diyerekten başlayan konu paylaşımı katılınmayacağı yönünde noktalandı.
    ne varki etkinlikte bende destek amaçlı olarak katılmama rağmen civarımda bisikletleri ile dolaşanları görmenin şaşkınlığını yaşamıştım.

Mehmet Karaçam bunu beğendi.
  5. Mehmet Karaçam

Seviye:

biz gece sürüşü grubu olarak gidip şansımızı deneyeceğiz, umarım köprüyü bisikletle geçebiliriz...

6. ömer faruk karadağ

ömer faruk karadağ Üye

Seviye:
    ne oldu?geçtiniz mi?