3000 liraya hangi şehir bisikleti?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gidondan kilitleme yok diye biliyorum. Maşa üzerindeki düğme ile kilitliyorsun. Verdiğim linkten bak firmanın numarasına, arayıp sor istersen.

Scudo

Nando

Üye
Tepki
9
İsim
Yasin Ceylan
Ya varya her geçen gün daha da kafam karışıyor yarın bi bike and outdoor a gideyim bi de orayla konuşayım

• Beğen
Tepkiler: Ghost

Ahmet-E

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Lapierre
Konuyu açmayıp sevdiğin bisikleti alsaydın kafayı sıyırmazdın.Esas şimdi kafayı sıyırma riskin arttı.:p

Nando

Üye
Tepki
9
İsim
Yasin Ceylan
Öyle nasıl 'olacak bi türlü karar veremiyorum

karankabul

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Cube
sehir/tur bisileti alacaksaniz ve parcalar hakkinda fikriniz yoksa,cok sade ve gecerli cozum:

1) rengi ,tasarimi hosuna gidiyor
2) 12.5 kg civari veya daha az ise onu al .

sizin icin cozum bu . <----- nokta

Nando

Üye
Tepki
9
İsim
Yasin Ceylan
Donanımı xt li salcano mu yoksa merida mı fiyatları 2300 civarı ikisinin de

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sizin için bisiklet tercihi'nde donanım xt kelimesi 'nden , kadro ise merida kelimesinden ibaret ise hangisini begendiysen onu al :) biz burda aynakol disli sayisina bile konu açıp tartisiyoruz yinede karar verip bisiklet secemiyoruz. :)

Nando

Üye
Tepki
9
İsim
Yasin Ceylan
Ya valla bi türlü karar vermiyorum ne kadar zormuş bi bisiklet seçmek

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
bisikletlerin bütün özelliklerini yazarsan ona göre cevap verebiliriz full xt var birde sadece arka aktarıcısı xt var bunlara dikkat etmek lazım

• Beğen
Tepkiler: Namık incekara

Nando

Üye
Tepki
9
İsim
Yasin Ceylan
Salcano full xt merida sadece arka aktarici xt meridada tektro fren var salcanonun herseyi xt. Meridanin teker göbekleri de shimano değil ayrıca daha kalitesiz lastik var meridada

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
yazdıklarına bakarsak salcano önde bisikletlerin modelleri nedir ?

Hakan Gencer

Aktif Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
Şahsen kadro benim için daha önemli, Merida tabiki daha iyi bir kadroya sahip... 2-3 sene sonra yavaş yavaş donanımın değişeceğini düşünürseniz ve kadronun daha uzun ömürlü olduğunu hesaba katarsanız tabiki Merida tercih olarak öne çıkıyor.

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
Tecrübem doğrultusunda "kadro" derim.
Ayrıca zamanla yükselttiğin donanımın sürüşe ve verdiği hissiyatı idrak ederek geliştirmek daha doğru tecrübeler kazandıracaktır.
İleride yapacağın güncelleştirmeler bisikletinin üzerinde de sırıtmayacaktır.

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
3 yıllık tecrübeme göre donanım diyebilirim. Fiyat aynıysa salcanoyu tercih ederim ben, 3 yıl kullandım tık demedi salcano 240srv. Meridadaki donanım daha düşüktür salcanoya göre. Salcanonun tek dezavantajı satarken alıcı bulmakta zorlanabilirsin ama işi bilen ona bakmaz bence.

Ardaa

Daimi Üye
Tepki
384
İsim
Arda
Bisiklet
Specialized
Valla kardeşim işin içinden çıkamazsın böyle düşünürsen. Bende ilk marka güveni diyorum. Xt miş, titanyummuş, karbonmuş, çelikmiş vs hepsi fasa fiso şeyler gidip yarışmayacaksan. Amator sürücüler için en önemlisi bence marka güveni. Yarın bir problem yaşadığında seni yolda bırakmayacak olanı seçmen en makulü, yoksa zamanla kadroda, komponentlerde değişir..

Nando

Üye
Tepki
9
İsim
Yasin Ceylan
Off kafayı yiyeceğim az kaldı ya salcanonun kadrosu kötü mü ki ben onu anlamadım meridanin da donanımı kötü ikisi de alüminyum kadro sonuçta ikisi de profesyonel bisikletler üretiyor burda kadroya göre bakmak çok saçma geliyor bana

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Fren sistemini veya vites sistemini değiştirmek kolay değil, en az 300-400TL harcanarak değiştiriliyor. İlerde degiştirirsin demek kolay. Ayrıca dağda taşta o Fasa fiso denilen vitesin frenin önemini anlarsın. O zor yollarda bizi marka kadrodan çok o komponentler götürür ya da yolda bırakır. Tabi karar alacak olanındır.

Yavuz S.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bom boş mercedes mi yoksa full + full opel mi bunun cevabı bu bisiklet sorusununda cevabı ; aslında kişisel görüştür. herkeste değişir.

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@Ardaa bisikleti markamı götürüyor onu anlamadım ? önce fasa fiso diyorsunuz sonrada yolda bırakmıcak bir bisiklet diyorsunuz ben bu işten bişi anlamadım

• Beğen
Tepkiler: aliaslan3506
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.