Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3000-4000 lira aralığında bisiklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Berkay Demirci tarafından paylaşıldı.

1. Berkay Demirci

Berkay Demirci Yeni Üye

Seviye:
    Öncelikle herkeze merhaba.Yeni bir mtb bisiklet almak istiyorum çünkü artık eski bisikletimden mennun değilim 3000-4000 lira fiyat aralağında bisiklet toplamak istiyorum toplamak daha iyise hangi parçaları almam gerektiğini söylerseniz veya uygun bir ikinci el ilanı varsa verirseniz sevinirim.Aslında bir bisiklete bu kadar yüklü bir parada vermek konusunda fazla emin değilim bir mtb'ye 1800-1500 gibi paralar yerine 3000-4000 lira vermek sizce değer mi?1800 liralık bisiklet ile 3000 liralık bisiklet arasındaki fark bu fiyat farkına değecek farklar mı?

Oğuzhan Arslan bunu beğendi.
  2. Oğuzhan Arslan

Oğuzhan Arslan Üye

Seviye:
    benim fikrimi sorarsan o para bisiklet için çok ama. önce şunu sormak istiyorum ne için kullanacaksın. yarışacak mısın. yarışlarda herşey önemlidir bisiklet ağırlığına kadar en iyisi olmalı ama bu fiyata alağın bisiklet sana 2000 tl ye alacağın bi bisiklet de tatmin edici olabilir. bence forum da biraz takıl yorumlara bak çok bilgilendirici şeyler var

Berkay Demirci bunu beğendi.
  3. SedatT

SedatT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bisiklet toplamak keyifli ancak zor iştir...Hele parçalar hakkında fazla fikrin yoksa,iş daha da zorlaşır..Genellikle daha pahalıya malolur.Ayrıca çok özel amaçlar için kullanmayacaksan,net asgari ücretin "544 tl" olduğu bir ülkede, bir bisiklete 3000-4000 tl vermek çok gereksiz!..Sıfırı 1000-1500 tl ,2.el 500-750 tl aralığında oldukça iyi bisikletler var..Sen önce biraz araştır ve kafanda hangi markaları düşündüğünü netleştir ...

Ali Menemen bunu beğendi.
  4. alican türker

alican türker Aktif Üye

Seviye:
    havalı bir maşa,
    güzel bir kadro,
    sram ın orta kalite seti, ile güzel bir bisikletin olur hemde hafif olur : )

5. Berkay Demirci

Berkay Demirci Yeni Üye

Seviye:
    3000-4000 dediğime bakmayın sonunda ekledim zaten bir bisiklete 3000-4000 lira vermek saçma bencede benim sormak istediğim 3000-4000 liralık bisikletin o parayı hak edip etmediği.En güzeli 1500-2000 lira bir bisiklet alıp zamanla ufak ufak parçalar ekleyip iyi bir bisiklet elde etmekç

6. Oğuzhan Arslan

Oğuzhan Arslan Üye

Seviye:
    Bence YariŞmayacaksan Hak Etmİyor O Parayi. Kalİtelİ Bİr Kadro GÜzel Bİ Donanim La 1500 2000 Tl Ye Harika BİrŞey Alabİlİrsİn.. Sonra Da Kafana Zevkİne GÖre Topla DaĞit.. En GÜzelİ De Bu Zaten :)

7. Berkay Demirci

Berkay Demirci Yeni Üye

Seviye:
    Bencede öle 2000 liraya bir bisiklet alıp yavas yavas parcalar almak değişirmek hep cok para istemeyen hemde zevkli bir is:)

8. SEMİH BAŞSARAY

SEMİH BAŞSARAY Yeni Üye

o paraya araba alınır ya etme eyleme:) sür gitsin bisikleti ne gerek var bu kadar para vermeye.....

9. Adem Sönmez

Adem Sönmez Aktif Üye

Seviye:
    Profesyonel değilseniz bu paraya yazık bence