Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

300 liralık bisiklet önerisi.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Oğuz Bulut tarafından paylaşıldı.

1. Oğuz Bulut

Oğuz Bulut Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar siteye yeni üye oldum. Ben en fazla 300 liralık bisiklet almak istiyorum. İnternet üzerinden almayı düşünüyorum. 3 senedir bisikletim yok. Zaten olanlar da çift amartüsorlü marketlerde satılan bisikletlerdendi. Bu sefer amartüsörsüz almak istiyorum.

İyi forumlar.

2. Cem Ö.

Cem Ö. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba oğuz bey yeni başlayan bir kampanyadan haberdar etmek isterim sizi.N11.com sitesinde 300 tl üstü bisiklet alışverişi yapanlara 50 tl indirim var işinize yarayacağını düşünüyorum.
    http://www.n11.com/promosyon/aninda...a-indirim-salcano-bianchi-mondial-umit-324459

Merhaba oğuz bey yeni başlayan bir kampanyadan haberdar etmek isterim sizi.N11.com sitesinde 300 tl üstü bisiklet alışverişi yapanlara 50 tl indirim var işinize yarayacağını düşünüyorum.
    http://www.n11.com/promosyon/aninda-indirim-salcano-bianchi-mondial-umit-324459?icid=200501_b_aninda-indirim-salcano-bianchi-mondial-umit-324459

3. Oğuz Bulut

Oğuz Bulut Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Zaten n11 bisiketi almayı planladığım sitelerden biriydi fakat kampanyadan haberdar değildim.

Aklımda Salcano Excel vardı. Dediğim gibi ben hiç bir profesyonellik beklemiyorum. Düz yolda günde 30 dakika süreceğim o kadar. Ama diyorum Salcano NG650 mi alsam diye. Almışken biraz iyisini alıp daha mı iyi etmiş olurum yoksa benim açımdan değişen birşey olmaz mı?

4. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    yanlış anlamayın ancak 300tlye alacağınız bisiklet demir ve ağır bir bisiklet olacaktır. size nokta atış öneri veremez bu durumda. ancak sizin alabileceğiniz bisiklet dağ bisikletidir. bu fiyata şehir bisikleti bulamazsınız. 2ci ellere bakın derim.

bisikleti şehir içinde kullanacaksanız. geniş dağ bisikleti lastikleri ile ekstra fazla yorulacaksınız. ve zamanla bisiklet soğumanıza sebep olabilir. lastik değiştirmek isteseniz minimum 50 tl.

pahalısı en güzelidir demiyorum ancak bütçenizi 500-600tl seviyelerine çıkarırsanız 2ci el güzel şehir bisikletleri yada salcanonun giriş seviyesi şehir bisikletlerinden alabilirsiniz

ümit markasını inceleyin

5. Cem Ö.

Cem Ö. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Almıyacağın bisikletlerden bir tanesi salcano excel olsun :)

Hamit E. bunu beğendi.
  6. Cem Ö.

Cem Ö. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bütçen azsa n11 indirimiyle sana önerebileceğim bir model var.Abime bakıyorum bende 61 tl indirimim var şu model mantıklı geldi arkadaşlarında değerlendirmelerini almak isterim açıkçası :) Kötünün iyisi olarak düşünüyorum yorumlarsanız sevinirim hem bana hem arkadaşa yardımcı olmuş olursunuz :)

http://www.n11.com/umit-dnc-parallax-26-jant-bisikletaluminyum-kadro-shimano-vites-P18371836

7. melih tunalı

melih tunalı Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    http://www.salcano.com/bisiklet.php?cesit=3 bu bisikleti 350 tl ye aldım. hiç bir yerinde çizik çürük yok, hiç kullanılmamış gibi sahibinden.com u araştır derim, ikinci el çok iyi bisikletler denk geliyor. linke tıkladımda 13.200 tl lik bisiklet çıktı :) benim aldığım salcano astro 26v 829 tl

8. arda.gul2

arda.gul2 Yeni Üye

Bak kardes ben de yeni bisiklet alacağım alacaksan Bianchi speed 4000 arkadas 565 tl ye aldı çok memnun biraz iyi olsun diyosan tavsiyem ya bu yada sedona borla

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    NIRVANA 10 XTR adlı Salcano bisikleti 350 tlye mi aldınız?

10. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaş sonradan düzeltmiş görmediniz mi? :D