Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

300-400 Lira aralığında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Şahin Semiz tarafından paylaşıldı.

1. Şahin Semiz

Şahin Semiz Yeni Üye

300-400 lira aralıqında bisiklet almayı düşünüyorum bu fiyatlara salcanoda bianchide var acaba siz hangi m arkayı almamı önerirsiniz salcanoda ng 650 yi beğendim sizce bu bisiklet nasıl alsam iyi olurmu bianchi de astro ve lock var 400 ü biraz geçiyorlar ama onlardanda alma ihtimalim var siz hangilerini önerirsiniz önerileriniz bu marka ve modellerin dışındada olabilir hepinize şimdiden tşkürler.

Acil Cevap Bekliyorum.:in:

Oğuzhan Arslan bunu beğendi.
  2. Oğuzhan Arslan

Oğuzhan Arslan Üye

Seviye:
    BİrÇok ArkadaŞ Sana Lİmİtİnİ Artirma İmkanin Varsa Arttir Dİyecektİr Kİ Bende Ayni Şeyİ Dİyorum.. SaĞlam BİrŞey Alabİlİrsen Al Sonradan Donanimini Kafana GÖre YÜkseltİrsİn.. Ama BÜtÇemİ Daha Zorlayamam Dersen Çok Fazla DÜŞÜnecek BİrŞey Yok GÖzÜne HoŞ Gelenİ Al Derİm :)

3. Buğra Celayir

Buğra Celayir Kıdemli Üye

Seviye:
    En azından kadrosu kesinlikle alüminyum ve iyi olsunda ilerde bütçene göre parça değişimiyle bisikletini iyi bir hale getirebilirsin :)

4. timurdigital

timurdigital Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    naçizane olarak, kendin bütçene göre aliminyum etiketi yazısı olmayan bir kadroya, 8 li alivio komponentli, çift katlı jantlı, kaset göbekli bir bisiklet toplat, hem daha dayanıklı olur hem de yıllarca binersin.

5. Cem Okan Ateş

Cem Okan Ateş Yeni Üye

Seviye:
    Ben ikinci elde bakmanı öneririm bazen çok iyi fiyata bulabiliyorsun. Bide artık Biachisalcano değilde Sedona Giant baksan daha iyi olur çok daha sağlam bisikletler.

6. Mesut Dursun

Mesut Dursun Kıdemli Üye

Seviye:
    Salcanonun 2-3 tane iyi bisikleti var.Bianchi ye ise hiç bulaşma.Bianchinin sadece özel seri bisikletleri iyi,onlara laf yok.Önerim bütçeni biraz aşıp sedona borla diye bilirim 300$ pazarlıkla 500 TL ye alabilirsin.

7. SEMİH BAŞSARAY

SEMİH BAŞSARAY Yeni Üye

bence 2. el bak 350 ye kron xc 500 ler var boşuna fazla para verme aksesuar alrsın 50 liranlada:)

8. Buğra Celayir

Buğra Celayir Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet 2. el sıfırından farksız çok bisiklet var forumda 2. el çok mantıklı olacaktır

9. alparslan betim

alparslan betim Yeni Üye

Seviye:
    2. el bak derim bende diğer arkadaşlarım gibi. ama illa sıfır alcam diyorsan o fiyat aralığında salcano ng 650 yi önerebilriim

10. umut ercan

umut ercan Yeni Üye

Seviye:
    alacağın bisiklet taksitlimi yoksa pesinmi olacak buda önemli ..
    benm önerim salcano-ng 650 modeli bulabilirsen alü.kadro fiyatıda bir cok sitede 365 tl olarak görünüyor... bir kac hafta önce Whistle - Miwok 1051 D aldım birde eşime bisiklet almayı düsünüyorum bir siteden sipariş verdik ancak tedarik sürecinde prob. yasanabilir dediler bakalım gelince resimlerini ekleyeceğim ng 650 nin : )